10.04.2017 14:08

Brytyjska policja podziwiała ciężarówkę będącą hołdem dla Dywizjonu 303

Funkcjonariusze w Wielkiej Brytanii zrobili zdjęcia ciężarówki przyozdobionej w malowidła będące hołdem dla Dywizjonu 303. Następnie fotografie wrzucili na swój profil na Twitterze.

Brytyjska policja podziwiała ciężarówkę będącą hołdem dla Dywizjonu 303
foto: kadr z wideo

Mundurowi nie kryli swojego zdumienia tym nietypowym widokiem. Pojazd został dostrzeżony przy węźle 11 autostrady M20, o czym wspomniała policja z hrabstwa Kent:

Pod samym wątkiem rozgorzała dyskusja – większość ludzi doceniło to dzieło sztuki. Przy czym nie zabrakło także złośliwych komentarzy osób, sugerujących, że w trakcie robienia zdjęcia na pewno ktoś przekraczał dozwoloną prędkość na tym odcinku. Inny internauta głowił się nad tym, jak na ten widok reagują Niemcy.

Pojazd w pełnej okazałości można podziwiać na filmie wrzuconym na YouTube’a:

Ciężarówka sama w sobie prezentuje się wyśmienicie, już nie wspominając o tym, jakie robi wrażenie na tle pozostałych. Od razu rzuca się w oczy. Osoba stojąca za tym projektem poświęciła na jego realizację dużo czasu i pieniędzy. Jednak nie ma wątpliwości co do tego, że było warto, o czym świadczy tak wiele pozytywnych komentarzy pod adresem tego dzieła.

Praca kierowcy ciężarówki nie należy do lekkich, za to podróż takim pojazdem z pewnością podnosi morale. O specyfikacji tego zawodu opowiedział Valdas Juozas Vilunas. Przy okazji testu Renault Trucks T MaxiSpace mężczyzna pokazał jak wygląda praca, życie i spanie w tym pojeździe. Przy okazji wspomniał jak bardzo ten zawód zmienił się na przestrzeni ostatnich lat.

Tagi: Duperele