24.04.2017 14:09

Crazy Cart XL - zabawka dla dużych chłopców

Crazy Cart XL to wyjątkowa pozycja dla... dużych chłopców. Bo kto nie marzył o tym by „Moskwicz" nie był na pedały, a na silnik elektryczny i dało się nim np. driftować? Firma Razor spełniła to pragnienie.

Crazy Cart XL - zabawka dla dużych chłopców
foto: materiały prasowe

Crazy Cart XL, od firmy Razon, to nic innego jak... gokart elektryczny. Z wyglądu przypomina mały wózek sklepowy, ale zabawa tym cackiem jest przednia. Wersja XL, specjalnie dostosowana do większych gabarytów (Uwaga! ograniczenie kierowcy do 109 kilogramów), napędzana jest silniczkiem 500W.  Niby nie dużo, ale biorąc pod uwagę niewielką wagę Carta, prędkość maksymalna wynosi 27 km/h.

Dla miłośników poślizgów, Cart posiada specjalna dźwignię umożliwiającą wprowadzanie pojazdu w drift oraz kręcenie się o 360 stopni. Jak zapewnia firma Razon, baterii na zabawę Cartem starczy na ok 40 minut. Myślimy że i ta niecała godzina sprawi że uśmiech nie zejdzie wam z twarzy przez kolejne dni.

crazy cart xl

Crazy Cart XL jest wersją dla dorosłych, jednakże firma Razon oferuje też taką dla młodszych klientów. Crazy Car Shift to gokart  rozpędzający się maksymalnie do 13 km/h, więc nie musicie się obawiać ze wasze pociechy zrobią sobie na nim krzywdę.

CrazyCartShift MAŁY

Oba Crazy Carty dostępne są w Polsce, za sprawą sklepów internetowych, jednakże cena tej zabawki nie jest mała. Wersja XL kosztuje 4.899 złotych, natomiast ceny modelu Shift zaczynają się od 579 złotych.

Aleksandra Kopka
Tagi: #crazy cart #crazy cart shift #crazy cart xl #Duperele