08.05.2017 11:24

Na sprzedaż Maserati Ghibli po ostrzale

Jeśli posiadasz ponad 340 tysięcy złotych możesz stać się właścicielem Maserati Ghibli z gangsterską historią.

Na sprzedaż Maserati Ghibli po ostrzale
foto: printscreen

Jeśli marzy wam się auto z gangsterską historią to to Maserati Ghibli jest dla was. Choć obecnie nie nosi na sobie zmian historii to jego przeszłość jest intrygująca.

W opisie jaki widnieje na aukcji możemy przeczytać, że auto zostało sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych gdzie miało mały incydent.

Jak informuje obecny właściciel auta, ktoś do niego strzelał uszkadzając kilka elementów karoserii. Te zostały wymienione i naprawione przez autoryzowany serwis. Obecnie Maserati nie posiada żadnych oznak swojej burzliwej przeszłości. A szkoda. Myślimy, że ślady po kulach byłyby wabikiem dla miłośników gangsterskich historii. 

Czytając pełny opis wyposażenia Ghibli, dochodzimy do wniosku, że bajońska suma prawie 350 tysięcy złotych, jakie trzeba zapłacić za ten egzemplarz jest akceptowalna. Wszak mamy do czynienia z wyjątkowym samochodem z niebanalną historią.

Maserati Ghibli jest super samochodem produkowanym przez koncern z trójzębem na przednim grillu. Prezentowany model jest trzecią generacją Ghilbi która w styczniu 2014 roku zdobyła tytuł „Best in Class” przyznawanym najbezpieczniejszym samochodom przez Euro NCAP.

Jeśli super samochody nie są waszym marzeniem to warto zapoznać się z oferta klasycznych aut. Te również mają ciekawe historie, ale za dużo mniejszą cenę. Warto jednak wiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu.

Aleksandra Kopka
Tagi: Duperele Maserati Maserati Ghibli aukcja