17.01.2017 11:13

Głosuj na pojazdy w grze Monopoly

Rok 2017 dobrze się rozpoczął dla wszystkich fanów jednej z najbardziej kultowych gier wszech czasów. To właśnie miłośnicy serii Monopoly mają możliwość wybrania zupełnie nowych pionków, które będą wykorzystywane przez graczy na całym świecie.

Głosuj na pojazdy w grze Monopoly
foto: votemonopoly.com

Za produkcję Monopoly odpowiada firma Hasbro, która zdecydowała się na przeprowadzenie pewnego rodzaju kuracji odmładzającej popularną grę planszową. Internauci ze wszystkich zakątków świata mogą głosować na osiem z 50 przygotowanych propozycji za pośrednictwem strony votemonopoly.com.

Po kliknięciu start będziemy mogli zwiedzić cztery pokoje w posiadłości Monopoly, dodając do listy głosów naszych faworytów. Można wybrać maksymalnie 8 pionków. Wśród propozycji ze świata motoryzacji znajdziemy między innymi samochód, skuter, motocykl, monster trucka, wyścigówkę (wzorowaną na pojazdach startujących w NASCAR) i Formułę 1.

Do wyboru są także inne przedmioty, w tym kot, piesek rasy szkocki terier, naparstek, okręt wojenny, wysoki but, kapelusz, taczka, okulary przeciwsłoneczne, koń, koło, telefon komórkowy w stylu retro, klucz, hashtag, maszyna do pisania, klips do pieniędzy, skuter wodny, koło ratunkowe, deska surfingowa, żaglówka, ogień, tyranozaur, telewizor, komputer, trąbka, gramofon, samolot, piłka nożna, wrotka, rower, helikopter, aparat, miejska łódka, żółw, zegarek, spinka do mankietu, emotka mrugnięcie oka, telefon analogowy, Facebookowe „lubię to”, kapelusz kowboja, muszka, króliczy pantofel, kowbojski but, tenisówki, but, klapek, kalosz, zegarek kieszonkowy, kaczuszka, wanna, pingwin, chleb krojony, pan Monopoly emotka, ryba, uśmiechnięta emotka, emotka całus, królik, emotka śmiejąca się do łez oraz kogut.

Oddawanie głosów możliwe jest do 31 stycznia 2017 roku. Tym samym możecie zadecydować o tym, które pionki zastąpią te stare.

Gra Monopoly polega na handlu nieruchomościami. Została wymyślona w USA w okresie Wielkiego Kryzysu przez Elizabeth Magie. Co ciekawe, na planszy Monopoly Świat pojawiło się polskie miasto – Gdynia – o czym również zadecydowali internauci za pośrednictwem strony internetowej.

A które pionki są Waszymi faworytami?

Tagi: Duperele