20.07.2016 10:50

Jak grać w Pokemony GO na motocyklu?

Aplikacja na smartfony podbija serca ludzi na całym świecie. Popularność zyskują również poradniki dotyczące tego, jak grać.

Jak grać w Pokemony GO na motocyklu?
foto: kadr z wideo

Naprzeciw ludziom spragnionym tej wiedzy wyszedł YouTuber, prowadzący popularny kanał ChaseOnTwoWheels, który zdecydował się pokazać jak polować na wyimaginowane kreatury przy wykorzystaniu motocykla. Dlaczego w ten sposób? Twórca spieszy z wyjaśnieniami:

"

Jesteśmy wielką częścią kulturowego wydarzenia, jakim jest Pokemon GO. Dzisiaj pokażę Wam jak połączyć dwie niesamowite rzeczy – wyżej wymienioną grę oraz motocykle. Faktem jest, że motory są ogólnie rzecz biorąc lepsze od samochodów, przyjemniejsze w prowadzeniu, a także efektywniejsze w manewrowaniu. Pozwalają na dotarcie w miejsca nieosiągalne przez auta. I nic mnie nie powstrzyma, by się zatrzymać i złapać Pokemony. To, czego potrzebujecie, jest zależne od tego, jak długo zamierzacie próbować zgromadzić je wszystkie. Po pierwsze, potrzebujecie supermoto. Dzięki niemu będziecie mogli zjechać z utwardzonych dróg i jeździć po błotnistej nawierzchni, chodnikach, bo jak wszyscy dobrze wiemy, Pokemony nie wylegują się jedynie na drogach. "

Kolejnymi niezbędnymi elementami są uchwyt na telefon, sam telefon, zapasowy akumulator – ponieważ wszyscy dobrze wiemy co Pokemon GO robi z Waszymi bateriami – cienkie motocyklowe rękawice, kabel do ładowania, słuchawki oraz plecak. Jednak jeśli chcesz się podjąć wyzwania wytrzymałościowego i złapać niemalże wszystkie naraz, musisz uzbroić się w nieco więcej rzeczy, między innymi drugi akumulator, baterie słoneczne i wodę.

ChaseOnTwoWheels przypomina o tym, aby zadbać o bezpieczeństwo w podróży:

"

Ubierz się w kombinezon motocyklowy, kask i nie bądź na tyle głupi, grając w tę grę i jednocześnie jadąc po publicznej drodze lub pośród ludzi. Zbyt wiele osób postępowało w ten sposób, proszę, nie bądźcie jednymi z nich. "

Według twórcy tego poradnika, istotne jest ustawienie telefonu w taki sposób, by móc grać w grę, bez potrzeby wyciągania urządzenia z uchwytu. Do tego warto baterie słoneczne przymocować na tylnej części plecaka. W momencie gdy zewnętrzny akumulator się wyczerpie, będziemy mogli naładować drugą baterię przy pomocy energii słonecznej, co pozwoli nam na nieustanne korzystanie z telefonu.

Co więcej, dzięki wykorzystaniu specyficznego rodzaju motocykla, można dotrzeć w różne ciężko dostępne miejsca, bez potrzeby zsiadania z niego. To z kolei pozwala zwiększyć efektywność w łapaniu wyimaginowanych kreatur.

Jak Wam się podoba takie rozwiązanie?

Tagi: Duperele