11.05.2017 11:51

Jak napompować materac za pomocą samochodu?

Choć aura za oknem na to nie wskazuje, wielkimi krokami zbliża się okres wakacji i urlopów. Pewnie niektórzy z Was wybiorą się nad morze bądź jezioro. Warto zabrać ze sobą wtedy materac. Jeśli jednak z jakichś powodów zapomnicie do niego pompki, mamy dla was szybki i tani sposób, który skutecznie ją wam zastąpi.

Jak napompować materac za pomocą samochodu?
foto: kadr z wideo

Wakacje coraz bliżej. Plaże, jeziora, akweny wodne znów będą oblegane przez turystów. Zacznie się wojna ręcznikowa i wstawanie przed świtem, by zająć dobre miejsce na bunkier parawanowy. Idealny urlop.

Jednak kiedy wybieracie się na niego z dzieciakami, które kochają pływać na materacach, do których wy zapomnieliście pompki, urlop zmienia się w koszmar. Z odsieczą przyszło dwóch Polaków, którzy pokazują jak w szybki i tani sposób napompować materac.

Zadanie nie jest skomplikowane. Wystarczy stara butelka po napoju idealnie pasująca do otworu waszego materaca. Przyda się też samochód. Tutaj wybór jest obojętny, jednak dobrze by posiadał wydech. Wiadomo, że najlepszy byłby Passat B5 TDI, ale ten wyjątkowy pojazd posiadają tylko nieliczni...

Jeśli już posiadacie wszystkie elementy, wystarczy podpiąć szyjkę butelki pod materac, a jej lejek pod wydech. Wystarczy jeszcze mocna „przygazówka” i materac będzie napompowany w 3 sekundy.

Jak dla nas pomysł wart Nobla. Choć nie da się ukryć, że bije się o pierwsze miejsce z tym jak za mniej niż 10 złotych zrobić sportowy wydech z starej dętki od roweru.

Aleksandra Kopka
Tagi: Duperele materac pompka