07.01.2016 10:37

Jazda próbna Mitsubishi L200 z kaskaderem

Jednym z najważniejszych momentów podczas zazwyczaj długo trwającego procesu zakupu samochodu jest jazda próbna. To właśnie od niej najwięcej zależy...

Jazda próbna Mitsubishi L200 z kaskaderem
foto: materiały prasowe

Stąd tak istotne jest, aby sprzedawca w salonie został (najlepiej jak to tylko możliwe) przygotowany do wywiązywania się ze swoich obowiązków. Powinien on być gotowy do odpowiedzi na każde najbardziej szczegółowe pytanie.

W rolę pracownika salonu Mitsubishi wcieliła się tym razem Leona Chin, która jest profesjonalnym kierowcą, dobrze znanym społeczności driftingowej od prawie dziesięciu lat. Kaskaderka nieudolnie odpowiadała na proste pytania klientów, tłumacząc się tym, że to jej pierwszy dzień w pracy.

Już w przedbiegach potencjalni nabywcy podważali kompetencje Leony do wykonywania swojego zawodu. Wykreowany przez Azjatkę wizerunek poddawał w wątpliwość także jej umiejętności prowadzenia auta.

Według jednego z klientów, nowe Mitsubishi L200 (na bazie tego auta powstał Fiat Fullback) to bardzo męski samochód – zadał on kaskaderce pytanie czy będzie potrafiła sobie z nim poradzić… Zobaczcie sami:

Reakcje tego mężczyzny były wręcz bezcenne. Po krótkim pokazie umiejętności Leony Chin, stanęła ona w obronie kobiet, zadając retoryczne pytanie, kto powiedział, że osoby tej płci nie potrafią prowadzić…

Podobny filmik stworzył niegdyś Ford. W 2015 roku z okazji walentynek na randkę w ciemno z pewną blondynką – Prestin Persson – zaproszono grupkę facetów. Po pogawędce w barze, reprezentantka płci pięknej zaprosiła każdego z tego grona szczęściarzy na przejażdżkę swoim nowym Mustangiem:

Kto Waszym zdaniem wypadł w swojej roli lepiej? Prestin Persson czy Leona Chin?

Tagi: #Duperele #Mitsubishi