31.10.2018 15:04

Kobieta, która uprawiała seks z 20 duchami, nareszcie się ożeniła. Oczywiście z duchem

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Amethyst Realm (prawdziwe imię i nazwisko) po wielu latach tułaczki i przypadkowych związków nareszcie trafiła na tego jedynego.

Kobieta, która uprawiała seks z 20 duchami, nareszcie się ożeniła. Oczywiście z duchem
foto: Shutterstock.com

O Brytyjce pierwszy raz zrobiło się głośno, gdy pojawiła się programie "This Morning" emitowanym na antenie stacji ITV. Kobieta opowiadała tam, że uprawiała seks z ponad 20 różnymi duchami. Realm opowiadała gospodarzom programu śniadaniowego o tym, jak to wielokrotnie odgrywała swoją wersję sceny z "Uwierz w ducha" z Patrickiem Swayze i Demi Moore. Uważała też, że seks z widmem był równowartością zdradzania swojego narzeczonego z krwi i kości.

Teraz, Amethyst Realm twierdzi, że znalazła tego jedynego. Oczywiście zbudowanego z ektoplazmy (jeżeli mamy wierzyć "Pogromcom duchów"). Wszystko zaczęło się, gdy kobieta wyruszyła na podróż biznesową do Australii. Jak sama twierdzi, dawno nie miała przygód z kochankami-widmo, dlatego nie spodziewała się, żeby miało to ulec zmianie. Do czasu, gdy nie znalazła się w ciekawej i bardzo dziewiczej okolicy.

Kobieta chce się ożenić z duchem

W rozmowie z gazetą "The Sun", Amethyst Realm opowiedziała o niespodziewanej miłości, która czekała na nią w australijskich krzakach:

"

Pewnego dnia, gdy chodziłam po krzakach i cieszyłam się z piękności natury, poczułam niesamowitą energię. Oto pojawił się nowy kochanek. "

Świeżo upieczona para nie marnowała czasu i zaczęła współżyć już na pokładzie samolotu, który transportował Realm z powrotem do Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, tym razem kobieta była w stanie usłyszeć głos swojego kochanka-ducha:

"

Nie upadł na kolana z prostej przyczyny - nie ma kolan. Ale usłyszałam jego głos. Był głęboki, seksowny i prawdziwy. "

Na razie planują całkiem spore wesele. Państwu młodym życzymy powodzenia na nowej drodze życia!

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele