03.07.2018 13:04

Jak wyglądają logotypy zespołów połączone z herbami drużyn piłkarskich?

Bands F.C. to użytkownik Twittera, który postanowił zaprezentować połączenie logotypów zespołów z herbami drużyn piłkarskich. Zobaczcie, jak prezentuje się połączenie logo Red Hot Chili Peppers z herbem Bayernu Monachium.

Jak wyglądają logotypy zespołów połączone z herbami drużyn piłkarskich?
foto: Twitter/_Bands_FC

Mundialowo-piłkarska gorączka trwa w najlepsze. Codziennie na temat około piłkarski pojawia się kilka dziwnych tematów, takich jak niedoszła śmierć Diego Maradony albo próba przeszmuglowania 70 kilogramów kokainy w koszulkach reprezentacji Kolumbii. Niektórych futbol inspiruje w sposób artystyczny, tak jak pewną grupę designerską, która postanowiła przerobić okładki znanych płyt na stylistykę mundialową.

Podobnie artystycznie zainspirowany został twórca Bands FC, który na swoim Twitterze przygotował kilkanaście logotypów, które mieszają ze sobą grafiki zespołów i herby drużyn piłkarskich. I tak dzięki temu możemy zobaczyć herb Liverpoolu, który został przejęty przez zespół Echo & The Bunnyman:

Herby drużyn przerobione na logotypy zespołów

Bohaterami innych prac Bands FC padły takie zespoły, jak Wolf Alice, które zmieszało się z AS Romą, The Cure w wersji Nottingham Forest, Foo Fighters jako Fullham, czy Wu-Tang Clan zmienione w Wolverhampton Wanderers:

Bands FC przygotowało naprawdę dużo projektów. Oprócz wymienionych wyżej nowe wersje otrzymało AC/DC, które zmieniło się w Arsenal, Caribou zostało połączone z Watford, Meat Loaf przetransformowany w Levante, Radiohead w wersji Oxford United, czy Joy Division po włosku, czyli w barwach Juventusu:

Mundial 2018 – terminarz

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczęły się 14 czerwca 2018. Wielki finał turnieju odbędzie się 15 lipca 2018. Mamy dla Was pełny terminarz 64 spotkań turnieju i plan ich transmisji telewizyjnych.

Polska na MŚ 2018

Rosyjski mundial wypadł jednak fatalnie w wykonaniu biało-czerwonych. Po dwóch przegranych meczach grupowych, z Senegalem (1:2) i Kolumbią (0:3) stracili szansę na awans do fazy pucharowej. W ostatnim meczu wygrali z Japonią 1:0, ale zdaniem wielu obserwatorów wykazali brak zaangażowania i sportowej postawy, pozwalając Japończykom grać na czas przy korzystnym wyniku. W związku ze słabymi wynikami z reprezentacją pożegnał się selekcjoner Adam Nawałka.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Mundial Poza Boiskiem