27.06.2018 11:18

MŚ 2018: Polak zapłaci 19 tysięcy złotych za imprezowanie w Rosji

Pewien polski kibic nie będzie wspominał Mundialu w Rosji szczęśliwie. Nie tylko z powodu porażek naszej reprezentacji, ale również dlatego, że jego wyjazd kosztował o 19 tysięcy złotych więcej niż planował. 

Kibic
foto: shutterstock.com

Porażka Polski z Kolumbią spowodowała, że nasza reprezentacja niestety zakończy przygodę z Mundialem na fazie grupowej. Wiele osób czuje z tego powodu smutek, wiele żal, a niektórzy nawet agresję przechodzącą w nienawiść wobec Lewandowskiego i spółki. Poradzić sobie z tymi emocjami można na wiele sposobów. Na przykład imprezowaniem. Tak postąpił jeden z naszych rodaków, który akurat był na terenie Rosji.

Od razu należy zaznaczyć, że Polak nie wydał 19 tysięcy złotych na alkohol, narkotyki, czy prostytutki. Nie, anonimowy mężczyzna przeznaczył tę sumę na muzykę. Podczas balangowania puszczał muzykę na głośniku Bluetooth. Używał w tym celu aplikacji Youtube, a co za tym idzie miał włączony transfer danych. Zapomniał jednak, aby przed imprezą kupić rosyjską kartę sim. O całej sprawie poinformował na Twitterze dziennikarz portalu Weszło.com, Jakub Białek:

Mała pomyłka kosztowała go 19 tysięcy złotych

Przez to, że korzystał w Rosji z usług swojego rodzimego operatora telefonicznego, to usługa była liczona w trybie roamingu. Nasi sąsiedzi są już w 2. strefie, w której za transfer 100kb trzeba zapłacić około 2 złotych. A jako, że Youtube nie należy do aplikacji, które lubią oszczędzać ilość przesyłanych danych, jego rachunek miesięczny wyniesie około 19 tysięcy złotych. Ciekawe, czy puszczał mundialowe hity przygotowane przez Krzysztofa Krawczyka albo Pectus...

Mundial 2018 – terminarz

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczął się 14 czerwca 2018 spotkaniem Rosja-Arabia Saudyjska, wygranym przez gospodarzy aż 5:0. Wielki finał turnieju odbędzie się 15 lipca 2018. Mamy dla Was pełny terminarz 64 spotkań turnieju i plan ich transmisji telewizyjnych.

Mistrzostwa świata w Rosji - mecze Polaków

Polska zagrała w grupie H z Senegalem (przegrana 1:2) i Kolumbią (przegrana 0:3). Reprezentacja prowadzona przez Adama Nawałkę zmierzy się jeszcze z Japonią (28 czerwca 2018, godz. 16:00).

Kamil Kacperski
Tagi: Mundial Poza Boiskiem