04.01.2016 10:51

Nieudana zemsta kierowcy VW Passata

Publiczna droga to nie miejsce na lekkomyślne zachowania – jakikolwiek błąd przy wyższej prędkości może skończyć się tragicznie. To też oznacza, że lepiej nie inicjować agresywnych zachowań…

Nieudana zemsta kierowcy VW Passata
foto: kadr z wideo

Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na wyładowanie emocji. Jeśli już ktoś ma potrzebę robienia tego zza kierownicy swojego samochodu, powinien udać się na tor wyścigowy. W innym wypadku lepiej oddać się medytacji, sportom lub pozostałym formom aktywności, które mogą podziałać relaksacyjnie.

Zgoła inaczej postąpił kierowca Volkswagena Passata w Belgii. Po nieudanej próbie wymuszenia pierwszeństwa, postanowił wyegzekwować wątpliwą „sprawiedliwość” na własną rękę:

Być może to jeden z tych kierowców, którzy wierzą, że włączenie kierunkowskazu daje im bezwzględne pierwszeństwo podczas zmiany pasa ruchu…

Ten filmik to kolejny dowód na to, że niektórzy mają więcej szczęścia niż rozumu. W końcu osoba prowadząca srebrny samochód osobowy wyleciała z drogi w miejscu, w którym był pusty pas zieleni, a nie jakieś barierki, drzewa, rowy lub słupy. Dzięki temu obyło się bez większych szkód zarówno dla samego auta, jak i dla jego pasażerów.

Można mieć tylko nadzieje, że kierowca Volkswagena Passata wyciągnie z tej stłuczki należyte wnioski na przyszłość i będzie trochę pokorniejszy na drodze.

Tagi: #Duperele #VW