27.03.2017 13:37

Próbowała umyć przednią szybę benzyną

Kobieta podjechała białym Nissanem Note na stację benzynową, pod sam dystrybutor. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że próbowała umyć przednią szybę przy pomocy benzyny.

Próbowała umyć przednią szybę benzyną
kadr z wideo

Jej poczynania zostały nagrane telefonem komórkowym przez jednego ze świadków tego zdarzenia. Jak tylko pracownik stacji zauważył, co ona wyprawia, od razu podbiegł do niej i wyrwał z jej rąk pistolet do dystrybutora. Sądząc po reakcji, kobieta była tym faktem oburzona. Po chwili wsiadła za kierownicę swojego japońskiego pojazdu, włączyła światła, odpaliła silnik i odjechała, tak jakby nigdy nic…:

W internecie nie brakuje filmów, bohaterkami których są kobiety zmagające się z przeciwnościami losu na stacjach paliwowych. Jedna z przedstawicielek płci pięknej przez przypadek tankowała niewłaściwy samochód:

Inna z kolei krążyła dookoła dwóch stanowisk, za każdym razem dziwiąc się, że wlew paliwa nie znajduje się po stronie kierowcy – zupełnie tak, jakby przeparkowanie pojazdu miało wpływać na usytuowanie wlewu paliwa.

Internautów zdziwiło również zachowanie dwóch innych kobiet, które nie potrafiły sobie poradzić z tankowaniem. A przynajmniej nie kierowały się podczas tej czynności zdrowym rozsądkiem. W końcu o wiele prościej byłoby przeparkować pojazd – jeśli już koniecznie właścicielka Subaru chciała skorzystać z tego drugiego dystrybutora – lub skorzystać z najbliższego stanowiska:

Niektórzy także wskazują na niezbyt przychylne zachowanie obserwatorów, szczególnie osoby nagrywającej nieudolne poczynania kobiet. Wystarczyłoby wysiąść z samochodu i poinstruować jak należy postąpić. Wielu internautom pozostał niedosyt, dlatego że nie mogli poznać procesu myślowego bohaterek.

Nie brakuje również ludzi zastanawiających się jak ktoś tak nieporadny mógł zdać egzamin na prawo jazdy. Poruszanie się zgodnie z przepisami pojazdem po publicznych drogach wydaje się być znacznie bardziej wymagającą czynnością od tankowania.

Tagi: Duperele