17.05.2017 15:24

Reklama BMW M4 z przymrużeniem oka

Niemcy nie należą do społeczności wybitnie dowcipnej. Jednak nowa reklama BMW M4 łamie ten stereotyp.

Reklama BMW M4 z przymrużeniem oka
foto: kadr z wideo

Jeśli myśleliście, że Niemcy nie mają poczucia humoru to...nie jesteście osamotnieni. My też żyliśmy w tym przeświadczeniu. Naprzeciw takim stereotypom wyszli inżynierowie z koncernu BMW, którzy postanowili w wyjątkowy sposób pokazać nowe BMW M4.

BMW M4 to model auta sportowego sygnowany śmigłem na masce, następca modelu BMW M3. Na rynku sportowych aut zastępuje bliźniaczki M3 Coupe i M3 Convertible. Falę wzburzenia wzbudził nowatorski system nagłośnienia „Active Sound Design”, polegający na doprowadzeniu dźwięku silnika do kabiny kierowcy przy pomocy specjalnego wzmacniacza.

Jak się okazuje nowatorskie systemy wykorzystane w wyposażeniu auta to nie jedyna nowość od Niemców. Na duże uznanie zasługuje fakt wydobycia głęboko schowanych pokładów poczucia humoru i ukazaniu nowego modelu z przymrużeniem oka.

Oczekiwanie na zielony kolor na sygnalizatorze, może umilić widok przez przednia szybę. W reklamie BMW M4 widzimy kadr na seksowne nogi dziewczyn przechodzących przez pasy. Kierowca rozmarzonym wzrokiem zaczyna się rozglądać na boki, licząc zapewne na kontynuację. W zamian dostaje widok krocza cyklisty opiętego w trykot.

Trzeba przyznać, że reklama jest śmieszna ale zwraca również uwagę na niskie osadzenie M4. Jeśli twój wzrok zatrzymuje się na linii krocza cyklisty, to musisz siedzieć bardzo nisko ;)

To nie pierwszy raz, gdy reklamy koncernu BMW zachwycają odbiorców. Naszym faworytem jest ta z ukazaniem starszego Pana posiadającego bogatą historię rajdową.

A wy, którą reklamę samochodów lubicie najbardziej? Zobaczcie nasze zestawienie 10 złośliwych reklam koncernów motoryzacyjnych.

Aleksandra Kopka
Tagi: BMW BMW M4 M-POWER