19.04.2017 16:00

TOP 5 najlepszych fur serii „Fast & Furious”

Z okazji zbliżającej się premiery filmu „Szybcy i wściekli 8”, wybraliśmy dla Was TOP 5 najlepszych maszyn, jakie pamiętamy z minionych części.

TOP 5 najlepszych fur serii „Fast & Furious”
foto: kadr z wideo

Choć na świecie premiera filmu odbyła się 12 kwietnia 2017, w Polsce 8. część „Szybkich i Wściekłych” obejrzymy dopiero 21 kwietnia. Dla maniaków serii przygotowaliśmy spis pięciu najlepszych fur z minionych serii oraz bonus pack tego, czego możecie się spodziewać w kinie.

A możemy spodziewać się wszystkiego. Spokojny i romantyczny miesiąc miodowy Torreto i Letty przerywa pojawienie się tajemniczej kobiety granej przez Charlize Theron. Ma ona dla Doma propozycję „nie do odrzucenia", jednak wbrew zasadom rodziny jaką tworzy z resztą, dobrze nam znanej z poprzednich części, ekipy.

Jak potoczą się losy bohaterów? Jaki w tym udział będzie miał Deckard Shaw? Czy Dom wyrzeknie się rodziny? Na to pytanie będą mogli odpowiedzieć sobie fani, którzy jako pierwsi zobaczą 8. część „Szybkich i wściekłych”. A my jako namiastkę kinowych emocji, przypominamy Wam najlepsze fury z minionych części i kilka pojazdów, które na pewno pokażą się na ekranach „Fast & Furious”.

Jesteś fanem serii i wciąż Ci mało? Sprawdź się w naszym quzie wiedzy o F&F. 

Które auto z F&F uważasz za najładniejsze?

Aleksandra Kopka
Tagi: #Dominic Torreto #fast and furious #Ford Mustang #Mazda #Mazda rx-7 #Mitsubishi Eclipse Gs #Szybcy i wściekli