24.11.2016 09:12

Zakończył bójkę przejeżdżając jej uczestników

Zwykła bójka przed barem zakończyła się w nietypowy sposób. Jeden z jej uczestników wsiadł do samochodu i najechał na dwie osoby również zaangażowane w sprzeczkę.

Zakończył bójkę przejeżdżając jej uczestników
foto: kadr z wideo

Z relacji świadków wynika, że grupka osób okładała się pięściami nieopodal Nissana Altimy, którego kierowca próbował włączyć się do ruchu wyjeżdżając tyłem w ciasną uliczkę. Bezskutecznie. W pewnym momencie zamiast cofać, ruszył z impetem naprzód, uderzając w budynek, a wcześniej – w dwie osoby. Jedna z nich po tym incydencie bez szwanku oddaliła się z miejsca zdarzenia. Druga nie miała tyle szczęścia. Mężczyzna doznał niegroźnego urazu nogi oraz głowy. Mało tego – jak wyliczyli przedstawiciele baru, straty materialne oszacowano na 15 000 dolarów.

Nie wiadomo czy kierowca celowo uderzył w uczestników bójki, czy też przez przypadek w wyniku wrzucenia niewłaściwego biegu. Niemniej po tym zdarzeniu, delikwent dał dyla. Obecnie jest poszukiwany przez policję. Cała sytuacja wydarzyła się na Florydzie i została nagrana kamerą monitoringu:

Lekkomyślne zachowanie kierowcy czarnego Nissana Altimy naraziło pozostałe osoby na nie lada niebezpieczeństwo. Niesforny uczestnik ruchu drogowego może się spodziewać poważnych konsekwencji za popełnione czyny. Nie dość, że potrącił dwie osoby, to jeszcze zbiegł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy jednemu z poszkodowanych.

O niebezpieczeństwach czyhających na publicznych drogach można przekonać się oglądając liczne filmy wrzucone do sieci, najczęściej nagrane cieszącymi się coraz większą popularnością kamerami pokładowymi. Bohaterami niskobudżetowych produkcji zostali między innymi kierowca Audi S5 próbujący driftować, prowadzący Land Rovera Discovery, który wjechał w naczepę ciężarówki, osoba w BMW niepotrafiąca zapanować nad swoim pojazdem oraz delikwent siedzący za kierownicą samochodu dostawczego, który zahamował przed autobusem.

Jako uczestnicy ruchu drogowego zawsze powinniśmy być przezorni oraz świadomi ewentualnych konsekwencji zdarzeń drogowych. 

Tagi: Duperele