21.04.2017 12:13

Drift Masters zaczyna sezon od rundy w Poznaniu

Od rundy na Torze Poznań, liga Drift Masters Grand Prix oficjalnie rozpoczyna sezon zmagań driftingowych. Już w najbliższą sobotę DMGP zaprasza fanów motoryzacji do kibicowania śmietance polskiej sceny driftingu. 

Drift Masters zaczyna sezon od rundy w Poznaniu
foto: materiał prasowy

Tor Poznań dla drifterów jest miejscem szczególnym. To tutaj, ponad 10 lat temu, odbyły się pierwsze oficjalne zawody driftingowe w Polsce. Za sprawą lig driftingowych tj. Drift Open, Polskiej Federacji Driftingu oraz Drift Masters Grand Prix, ta widowiskowa dyscyplina sportu z roku na rok zdobywa coraz więcej fanów. 

W najbliższą sobotę, to właśnie Drift Masters Grand Prix, rozpocznie sezon zmagań kierowców driftingowych, rundą w Poznaniu. Lista zawodników, którzy zgłosili się na te zawody, jest imponująca. Ponad 40 nazwisk z Polski oraz Europy, a to nie koniec, bo w kolejce po licencję czeka ich jeszcze dwudziestu. 

Ryk silników, kłęby dymu i tysiące koni mechanicznych to dewiza tego sportu. Możecie się spodziewać sporego zainteresowania, bo pierwsza pula biletów już wyprzedana. Dlatego jeśli nie chcecie stać w kolejkach, bilety możecie nabyć poprzez ebilet.pl.

Więcej informacji szukajcie na stronie internetowej www.driftmasters.gp oraz facebooku. 

Emocje gwarantowane, zwłaszcza że na zawodach nie zabraknie wielbicielki koloru różowego- Karoliny Pilarczyk. Była ostatnio w naszym studio i przekształciła je na gabinet masażu.

Aleksandra Kopka
Tagi: drift drift masters grand prix Tor Poznań drift open driftingowe mistrzostwa polski