20.03.2018 14:12

Dziewięcioletni chłopiec postrzelił swoją siostrę w trakcie kłótni o pada. Trzynastolatka nie żyje

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę 17 marca 2018 roku w hrabstwie Monroe, w stanie Missisipi. Dziewczyna nie chciała oddać swojemu bratu pada do konsoli i w ramach zemsty, chłopiec strzelił jej w głowę.

młody gracz
foto: shutterstock

Jak donosi WTVA, do nieszczęścia doszło około godziny 13 czasu lokalnego. Szeryf Cecil Cantrell zidentyfikował trzynastolatkę. Miała na imię Dijonae White. Dziewczyna pokłóciła się ze swoim dziewięcioletnim bratem o pada do konsoli. Młodzieniec chciał zagrać, na co nie pozwoliła mu jego starsza siostra.

Zdenerwowany chłopiec miał wtedy podbiec do szafki, w której znajdowała się broń, wyciągnąć ją i strzelić odwróconej dziewczynie w tył głowy. Według raportu szeryfa, kula przeszyła mózg ofiary, ale nie zabiła jej od razu. Trzynastolatka zmarła w niedzielę, 18 marca 2018 roku, w dziecięcym szpitalu Le Bonheur's w skutek odniesionych ran.

Tragedia w Missisipi

Matka dzieci w czasie kłótni znajdowała się w innym pokoju, gdzie podawała obiad rodzeństwu Dijonae. Szeryf Cantrell nie potrafił powiedzieć, w jaki sposób dziewięciolatek dostał się do niezabezpieczonej broni. Sprawa jest w toku i nie do końca wiadomo jakie konsekwencje czekają chłopca. Szeryf hrabstwa przyznał, że nigdy nie miał do czynienia z sytuacją, w której dziecko zamordowałoby w taki sposób inne dziecko.

Kamil Kacperski
Tagi: News