18.05.2017 10:20

Fiat 126p oraz przepisy ruchu drogowego bohaterami „Milionerów”

Jaki polski samochód pokochał Tom Hanks, oraz jakie światła powinien mieć zapalone holowany pojazd? Te pytania królowały w odcinku „Milionerów”.

Fiat 126p oraz przepisy ruchu drogowego bohaterami „Milionerów”
foto: kadr z wideo

Do rywalizacji o milion złotych stanął Karol. Przesympatyczny młody chłopak, który swoją charyzmą oczarował publiczność. Niezwykłą wiedzą wykazał się przy pytaniu za 40 tysięcy wskazując, że „Cztery pory roku” Antonia Vivaldiego to nic innego jak cztery koncerty skrzypcowe.

Karol zawahał się przy pytaniu wartym 250 tysięcy złotych. To dotyczyło znajomości przepisów drogowych dotyczących nakazu zapalenia świateł pozycyjnych, podczas gdy nasz pojazd jest holowany. Sympatyczny uczestnik zrezygnował z podjęcia próby odpowiedzi na to pytanie, i ostatecznie do domu wrócił z kwotą 125 tysięcy złotych.

milionerzy kadr

Kolejnym uczestnikiem popularnego teleturnieju TVN, był Jaku. Jak zdradził Hubertowi Urbańskiemu jego marzeniem było zwiedzenie Ameryki. Te plany mogło pokrzyżować pytanie o miłość Toma Hanksa do polskich samochodów. Tutaj Kuba poprosił o pomoc publiczność zgromadzoną w studiu, a ta bez problemu wskazała, że chodzi o Fiata 126p zwanego „maluchem”.

kadr milionerzy

Niestety, marzenia Kuby zaprzepaściło pytanie o wiek koni startujących w derbach co poskutkowało powrotem do domu z gwarantowaną sumą tysiąca złotych w kieszeni.

Lubicie program Huberta Urbańskiego i jego heheszki z uczestników? Jeśli tak, to zobaczcie co prowadzący widzi na swoim ekranie.

Aleksandra Kopka
Tagi: #Fiat #fiat 126p #Milionerzy #przepisy ruchu drogowego