17.11.2016 14:14

Pokaz nowych modeli Triumpha w Warszawie

„Wszystko dla jazdy” to nowa wizja Triumph Motorcycles Limited. Zmieniają się motocykle, salony sprzedaży, gamy modelowe i nie tylko.

Pokaz nowych modeli Triumpha w Warszawie
foto: materiały prasowe

Zmieniają się także dystrybutorzy. Od kwietnia 2016 roku rolę tego ostatniego dla marki Triumph w Polsce pełni firma Almot Mikołaj Sibora sp.k., która jako jedyna spośród wielu udowodniła, że jest w stanie sprostać wysublimowanym wymaganiom producenta. Dowodem, że podjęte przez przedstawicielstwo decyzje były dobre, jest pierwszy w Polsce monobrandowy salon marki Triumph przy Alejach Jerozolimskich 200 w Warszawie.

Salon Triumph Warszawa

W salonie możemy zapoznać się z pełną gamą motocykli, akcesoriów, jak również dobrać odpowiednią odzież. Na powierzchni 500 m2 zobaczyć można 34 modele Triumpha, strefę klienta, odzież Triumph , akcesoria dedykowane do poszczególnych motocykli oraz serwis motocyklowy zbudowany i wyposażony według najnowszych standardów.

Serwis Triumph

W 2016 roku Triumph pokazał dwa nowe silniki – Bonneville 900 i Bonneville 1200 – spełniające restrykcyjne regulacje. Zadebiutował w nich między innymi przeprojektowany system zasilania, który uszlachetnił kulturę pracy motoru. Jednostki współpracują z nowymi skrzyniami biegów. O jak najwyższy poziom bezpieczeństwa w podróży mają dbać opony produkowane w zakładach Pirelli, Metzeler i Avon. Brytyjska marka dopracowała system kontroli trakcji, wielopłaszczyznowy ABS, przy okazji wprowadzając zawieszenie sygnowane przez Ohlins, WP i FOX. W skutecznym wytracaniu prędkości pomagają podzespoły NISSIN i Brembo. „Kropką nad i” jest układ systemu wydechowego Vance&Hines, który świetnie wpisuje się w rasowy charakter nowych Triumphów.

Owocem pracy są 4 nowe modele:

Street Twin został zaprojektowany z myślą o młodszej klienteli. Jego wydajny silnik o pojemności 900 cm3 rozwija 80 Nm maksymalnego momentu obrotowego dostępnego już od 3200 obr./min, co jest wynikiem o 18% lepszym od modelu poprzedniej generacji. Do tego cieszy uszy swoim dźwiękiem wydobywającym się z rur wydechowych. Jednym z jego największych atutów jest świetny stosunek ceny do jakości oraz szeroki zakres indywidualizacji. Producent oferuje ponad 150 dodatkowych akcesoriów.

Street_Twin_7

Bonneville T120 i T120 Black – jest kontynuacją poprzedniego Bonnevilla, o czym świadczy jego ponadczasowy design, skrywający najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Konstruktorzy do jego opracowania wykorzystali najlepsze materiały – nie zabrakło chromu i stali z prawdziwego zdarzenia. Przyszli klienci będą mogli cieszyć się z ABS-u z kontrolą trakcji, zasilania Ride by Wire, dwóch map zapłonu i świateł DRL.

5256

Thruxton i Thruxton R – ten model w 2016 rozpalił zmysły fanów jednośladów na całym świecie. Do maja 2016 roku wyprzedano wszystkie motocykle przeznaczone na cały sezon. I nie ma co się dziwić – to prawdziwy Caffe Racer z krwi i kości, który nie ma sobie równych w swoim segmencie. To właśnie Triumph jest ikoną stylu. Poczynione w stosunku do poprzedniego modelu zmiany sprawiły, że nowy Thruxton stał się flagowym modelem Triumpha w 2016 roku.

Thruxton - IMG_6156

Jednak to nie wszystko co przygotował dla nas Triumph. Brytyjska marka – która każdorazowo wywiązuje się ze swoich obietnic – wyjawiła, że do 2019 roku zostanie wypuszczonych na rynek 20 nowych modeli. Już podczas samych targów Intermot zaprezentowane zostały dwa nowe modele – Street Cup i Bonnevile T100. Gamę uzupełniły pokazane w listopadzie 2016 roku podczas targów EICMA dwa motocykle – Bonneville Bobber i Street Scrambler.

Drodzy Państwo, użytkownicy Triumpha i zainteresowani marką motocykliści:

Specjalnie dla Was spółka Almot prezentuje trzy niespotykane motocykle marki Triumph:

TRIUMPH Bonneville Bobber

5317

TRIUMPH Street Cup

5193

TRIUMPH Bonneville T 100

5228

Zapraszamy wszystkich z Was chcących się zapoznać z nowymi modelami na ekskluzywny pokaz, który odbędzie się w salonie motocyklowym Triumph w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 200 w dniach od 21 do 30 listopada 2016.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem warszawa.triumphpolska.pl

Tagi: News