06.11.2019 10:26

Policja ostrzega: nie dajcie się oszukać dilerom. Przynieście narkotyki do nas, zważymy czy nie dostaliście za mało

Policjanci z Mint Hill postanowili wspomóc użytkowników zakazanych substancji w nierównej walce ze sprzedawcami ich ulubionych używek.

policja narkotyki
źródło: Shutterstock

Amerykańscy policjanci postanowili wyjść naprzeciw potrzebom fanów nielegalnych środków odurzających i wesprzeć ich w odwiecznej walce z dilerami. Policjanci w Północnej Karolinie ostrzegają przed sprzedawcami, którzy wykorzystują nieświadomych kupców i proszą, aby oszukani, jak najszybciej przyszli do ich komisariatu.

Policja ostrzega przed dilerami

Całe ogłoszenie pojawiło się na fanpage'u należącym do Departamentu Policji w Mint Hill. W poście możemy zobaczyć zdjęcie woreczka marihuany, który leży na iPhonie z uruchomionym kalkulatorem.

Policja za darmo sprawdzi, czy w Twoich narkotykach nie ma śmiercionośnego glutenu
Policja za darmo sprawdzi, czy w Twoich narkotykach nie ma śmiercionośnego glutenu
Przeczytaj także Policja za darmo sprawdzi, czy w Twoich narkotykach nie ma śmiercionośnego glutenu

W poście możemy przeczytać, że policjanci starają się walczyć o bezpieczeństwo użytkowników narkotyków.

"

Niektórzy dilerzy, którym nie warto ufać, wykorzystują swoje telefony zamiast certyfikowanych wag, aby wmówić kupcom, że sprzedają im odpowiednią ilość narkotyków. Po położeniu narkotyków na telefonie sprzedawca po prostu wpisuje oczekiwaną wagę i stwierdza, że jest to ilość dogadana w trakcie transakcji.

Prosimy - nie dajcie się nabrać. Skontaktujecie się z posterunkiem i umówcie na wizytę z jednym z policjantów. Może wesprzeć was w trakcie zakupu i wspólnie zważycie produkt, abyście mieli pewność, że nie zostaliście oszukani. "

Oprócz treści wyjaśniającej jak policjanci mogą pomóc w poście widać zdjęcie marihuany leżącej na telefonie, który wyświetla "wagę" kupowanych narkotyków.

Post policjantów stał się z miejsca hitem internetu i został udostępniony już niemalże przez 5 tysięcy użytkowników Facebooka.

Nie wiemy, czy w Polsce użytkownicy zakazanych substancji mogliby liczyć na podobne wsparcie. Jeśli chcecie spróbować, pamiętajcie przy następnej ustawce z waszym dilerem podać adres i datę spotkania na pobliskim komisariacie. 

Zobacz także: Konsola PlayStation 4 użyta do namierzenia dilerów narkotyków

Tagi: News