17.11.2016 08:48

The Grand Tour dostępne w 200 krajach od grudnia

Nowe show trzech brytyjskich prezenterów – Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya – zostanie wyemitowane w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Austrii i Japonii już 18 listopada 2016 roku. Co z resztą krajów?

The Grand Tour dostępne w 200 krajach od grudnia
foto: kadr z wideo

Amazon zainwestował ogromne pieniądze w nowe show, a co za tym idzie – amerykańska firma liczy na ogromne zyski. Żeby zwielokrotnić szanse na powodzenie, motoryzacyjny program będzie można obejrzeć w ponad 200 krajach na całym świecie już od grudnia 2016 roku. Zaniepokojeni fani pisali listy między innymi do Jeremy’ego Clarksona, o czym on sam wspomniał:

"

Otrzymałem wiadomość od osoby ukrywającej się pod pseudonimem Holdenman3000. Możemy w niej przeczytać: wszyscy wyczekujemy na The Grand Tour, jednakże Amazon Prime wciąż nie jest dostępny w moim kraju. Mam tego dość i już nie chce oglądać waszego show i nie będę go oglądać, nawet jeśli bym mógł. Pieprzyć The Grand Tour! "

Niewątpliwie to mocne słowa, ale jak przyznał Richard Hammond – Holdenman3000 ma rację. Przy czym nowe światło na tę kwestię rzucił James May:

"

Nie tak prędko. Otrzymaliśmy paczkę od Amazona. Zawiera ona moje okulary i list z informacją o tym, że już od grudnia The Grand Tour będzie dostępne globalnie. To oznacza, że show będzie można obejrzeć w ponad 200 krajach na całym świecie. Jak tylko zostaną poczynione odpowiednie kroki, wszystkie osoby na świecie będą mogły nadrobić zaległości i oglądać nowe odcinki w momencie premiery, czyli co piątek na Amazonie. Nie zapomnijcie śledzić strony TGT na oficjalnym fanpage’u na Facebooku. "

Ostatnie słowa naturalnie musiały paść z ust Jeremy’ego Clarksona:

"

I tak oto The Grand Tour będzie wkrótce dostępne dla każdego. Oprócz ciebie Holdeman3000, ty masz zakaz. "

Amazon nie pozwala zapomnieć o tym, że wielkimi krokami zbliża się wiekopomna premiera pierwszego odcinka TGT. Pierwszy zwiastun show pokazano pod koniec lipca 2016, na kolejny przyszło nam czekać do połowy listopada 2016. W międzyczasie trójka prezenterów wyjaśniła czego będziemy mogli się spodziewać po ich nowej produkcji, a także pokazała swoje mobilne studio.

Żeby podkreślić bezkompromisowe podejście Brytyjczyków do motoryzacji, Amazon w ramach akcji promocyjnej zdewastował Toyoty Prius.

Tagi: News The Grand Tour