19.02.2016 15:10

TOP 15 cytatów Jeremy’ego Clarksona o „anatomii” Stiga

Oswojony kierowca wyścigowy to kultowa postać wykreowana przez Top Gear. Co o nim wiemy?

TOP 15 cytatów Jeremy’ego Clarksona o „anatomii” Stiga
foto: kadr z wideo

Najobszerniejszym, najbardziej wiarygodnym kompendium wiedzy na temat Stiga jest Jeremy Clarkson. Oznacza to, że brytyjski prezenter – będący ikoną Top Gear – jest zarówno „Wikipedią” i wyszukiwarką „Google” w jednej osobie. Zapowiadał kierowcę wyścigowego tak często, że zdradził nam wszystko na temat tego... co niektórzy o nim twierdzą.

15.

"

Niektórzy twierdzą, że jego serce bije jak zegarek, a w dezorientację wprawiają go schody. "

14.

"

Niektórzy twierdzą, że biologicznie jest podobny do wszystkich niebieskich postaci, które pojawiły się w filmie Avatar. "

13.

"

Niektórzy twierdzą, że jesienią jego ręce stają się brązowe i odpadają. "

12.

"

Niektórzy twierdzą, że w bardzo upalne dni zrzuca swoją skórę jak węże. To najprawdopodobniej przez jego alergię na Holendrów. "

11.

"

Niektórzy twierdzą, że jego głos słyszą tylko koty i ma dwa ustawienia kolan. "

10.

"

Niektórzy twierdzą, że jego włosy mają dokładnie taki sam kształt jak jego kapelusz, a gdyby miał pracować dla CNN… nie zostałby zdjęty z anteny przez słabe słupki oglądalności. "

9.

"

Niektórzy twierdzą, że jego twarz wskazuje północ, a jego nogi są wprawiane w ruch hydraulicznie. "

8.

"

Niektórzy twierdzą, że jego kupę znaleziono tak daleko na północ jak York i że ma pełnowymiarowy tatuaż swojej twarzy, na swojej twarzy. "

7.

"

Niektórzy twierdzą, że jego uszy nie są tam, gdzie byście się ich spodziewali, a spowodował to najprawdopodobniej romans z Johnem Prescottem. "

6.

"

Niektórzy twierdzą, że końcówki jego palców u stóp przypominają kobiece sutki i myśli, że „kryzys” to płatki śniadaniowe. "

5.

"

Niektórzy twierdzą, że jego lewe oko to jądro i że to właśnie on wynalazł koło. "

4.

"

Niektórzy twierdzą, że jego skóra na twarzy strukturą przypomina delfina i jeśli gdziekolwiek na świecie ustawisz w radiu częstotliwość 88,4 MHz, usłyszysz jego myśli. "

3.

"

Niektórzy twierdzą, ze jedna z jego nóg staje się dłuższa w momencie, w którym widzi ładną kobietę. "

2.

"

Niektórzy twierdzą, że jego moszna ma własne pole grawitacyjne, a ponieważ producent Top Gear ogłosił konkurs telefoniczny, otrzymał nowe imię. My wiemy, że zwą go Cuddles. "

1.

"

Niektórzy twierdzą, że jego lewy sutek ma dokładnie taki sam kształt jak Nürburgring. A gdyby go poprosić o wykonanie naprawdę ważnego zadania, olałby to i zacząłby grać w krykieta. "

Jedno jest pewne. Stig świetnie potrafi panować nad samochodem, jednak z niektórymi dysfunkcjami powinien czym prędzej wybrać się do najbliższego szpitala...

A jeśli Wam mało, poznajcie najlepsze cytaty Jeremy'ego Clarksona o niemieckich autach.

Tagi: TOP Top Gear