14.05.2017 17:37

TOP 5 oryginalnych hoteli świata

Zbliżają się wakacje a co za tym idzie urlopy. Warto zapoznać się z naszym zestawieniem wyjątkowych hoteli na świecie i spędzić wolne dni w oryginalnej scenerii.

TOP 5 oryginalnych hoteli świata
foto: kadr z wideo

Baza noclegów na świecie jest ogromna. W każdym miejscu na ziemi możecie znaleźć dla siebie namiot, szałas, motel lub super luksusowy hotel. Za gwiazdkami idzie też cena. Ta potrafi miło zaskoczyć, ale również zwalić z nóg.

Z czeluści internetów wydobyliśmy dla was zestawienie pięciu oryginalnych miejsc na nocleg. Niektóre znajdują się nad ziemią, inne wprost przeciwnie w jej głębi. Lubicie wodę? Dla was odpowiednim hotelem będzie ten zbudowany na tratwach.

Pamiętacie marzenie z dzieciństwa jakim był domek na drzewie? Jedna z firm pod Lublinem je zrealizowała. Dzięki niej macie możliwość powrotu do czasów gdy waszym idolem był Piotruś Pan a domek na drzewie najlepiej strzeżoną bazą.

Brzmi fajnie? To tylko dwa przykłady dobrze zrealizowanych pomysłów. Sprawdźcie jakie jeszcze atrakcje skrywa baza hotelowa i która z pozycji spełnia wasze wymogi.

Znudzeni spokojnym życiem? Sprawdźcie nasze zestawienie 10 ekstremalnych sportów.

Aleksandra Kopka
Tagi: #hotel #motel #nocleg #noclegi #TOP