04.10.2017 15:04

10 niezapomnianych piosenek z „Miodowych lat”

Zwariowane przygody Karola Krawczyka i Tadeusza Norka po latach wciąż bawią do łez. Tak samo jak śpiewane przez nich piosenki, a tych w „Miodowych latach” nie brakowało.

10 niezapomnianych piosenek z „Miodowych lat”
foto: kadr z wideo

9. „Niepokonany”

Krawczyk i Norek kibicowali, ale też sami kopali piłkę – w drużynie FC Albatros w amatorskiej lidze szóstek. Zespół miał swój oficjalny hymn, który Karol i Tadzio śpiewali przed i po meczach.

8. „Idiota, ach idiota”

Nasi przyjaciele zawsze marzyli o sławie. W odcinku 120 pt. „KiT Show” stwierdzili, że najłatwiej ją osiągną, zostając gwiazdami telewizji. Ich talk-show w lokalnej kablówce okazał się klapą, ale udało im się zaprosić do niego samego Andrzeja Grabowskiego. Pomimo uporczywych nalegań prowadzących, aktor nie dał z siebie zrobić idioty, ale zaśpiewał z Karolem i Tadkiem piosenkę.

7. „Hymn Klubu Sierżanta”

Karol i Tadeusz należą do pseudomilitarnego Klubu Sierżanta Elitarnych Jednostek Desantowych. Tak naprawdę klub nie pełni żadnej funkcji, ale pozuje na prawdziwą wojskową jednostkę. W odcinku „Kanalersi” doczekał się pompatycznego hymnu, którego wątpliwa powaga, trzeba przyznać, doskonale pasuje do jego charakteru.

Maciej Koprowicz
Tagi: #Duperele #Miodowe lata