26.04.2019 11:27

Adidas stworzył buty inspirowane Thanosem

Do kin wszedł film "Avengers: Endgame", w którym ponownie pojawia się Thanos. Fani Szalonego Tytana niebawem będą mogli kupić sobie sportowe buty Adidasa inspirowane tą postacią.

Thanos
foto: materiały promocyjne

Thanos był jednym głównych bohaterów "Avengers: Infinity War" i powraca w filmie "Avengers: Endgame". Szalony Tytan zyskał w ciągu minionego roku ogromną popularność wśród fanów MCU. Powstała nawet grupa uważająca, że Thanos był w rzeczywistości był dobrym bohaterem i jego czyn był przysługą dla całego wszechświata. 

kadr z filmu Avengers: Endgame
kadr z filmu Avengers: Endgame
Przeczytaj także Czy Thanos jest silniejszy od Kapitan Marvel? Co "Avengers: Endgame" mówi o potędze Szalonego Tytana?

Już niedługo wszyscy miłośnicy fioletowego przeciwnika będą mogli kupić sobie sportowe buty firmy Adidas inspirowane tą postacią.

Thanos - buty Adidasa inspirowane Szalonym Tytanem

Na Twitterze artystki Jen Bartel pojawiła się informacja o nadchodzącym modelu butów Adidasa.

"

Adidas x Jen Bartel: THANOS wpadnie na półki sklepowe w ten piątek -26 kwietnia 2019 roku o 10 czasu EST na http://www.footlocker.com. Limitowana ilość butów wkrótce będzie dostępna w sklepach Foot Locker w Nowym Jorku i Los Angeles (Times Square, Herald Square, Hollywood & Highland). Rozmiary od 6 do 13. Idealna równowaga.  "

Buty będą dostępne dla obu płci. Bartel projektując nowe Adidasy, posłużyła się dominującymi kolorami, występującymi w kostiumie Thanosa. Pojawiają się więc odcienie fioletu i niebieskiego oraz elementy złota. Artystka oparła swoją wizję na klasycznym komiksowym ujęciu tego złoczyńcy. Jednak stert sprzedaży butów nie bez powodu zaplanowano w dniu amerykańskiej premiery filmu "Avengers: Endgame", w  którym Szalony Tytan ponownie gra dość istotną rolę. Na razie nie wiadomo, czy buty będą dostępne w Polsce.

To nie pierwszy raz, kiedy Bartel podjęła współpracę z Adidasem i Marvelem. Kilkanaście tygodni temu do sprzedaży trafiły buty inspirowane Kapitan Marvel, które ukazały się w Dzień Kobiet, czyli dzień, w którym film o Carol Danvers wszedł do kin na całym świecie.

>>Zobacz też: Google ukrył Thanosa w wyszukiwarce. Ma Rękawicę Nieskończoności i możecie jej użyć<<

Tagi: Duperele Avengers Marvel Avengers: Infinity War Thanos Avengers 4