03.11.2017 12:30

Apokalipsa zombie dotarła do Hollywood. Znane sceny z filmów w wersji żywych trupów

W Hollywood uderza meteor. Największe gwiazdy filmowego świata przemieniają się w zombie. Zamiast dać Ci autograf, wolą zjeść Twój mózg!

Apokalipsa zombie dotarła do Hollywood. Znane sceny z filmów w wersji żywych trupów
foto: kadr z filmu HZ Hollywood Zombies

Co prawda Halloween już minęło, ale przygnębiająca aura za oknem sprawia, że ludzie łażą po ulicach jak żywe trupy, a całe miasto przypomina ofiarę apokalipsy zombie. Francuski reżyser filmów krótkometrażowych Fabrice Mathieu postanowił stworzyć wideo, w którym zamienił gwiazdy kina w nieumarłych. W filmie pojawiają się między innymi Woody AllenChristian BaleNicolas Cage, Morgan Freeman, Uma Thurman, Emma Watson, Bruce Willis, Jack Nicholson, Jared Leto, Scarlett Johansson, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Michael Keaton, Jennifer Lawrence, Michele Pfeiffer, czy Brad Pitt. W tle słyszymy ścieżkę dźwiękową Wojciecha Kilara z filmu „Drakula”.

Doborowa obsada i świetna muzyka! Nic tylko oglądać!

Wczytywanie...

Twórca opisuje swój film w dość zabawny sposób.

"

Której gwieździe kina dałbyś się jeść? Meteoryt uderza w Hollywood. Wszyscy aktorzy i aktorki zostają zakażeni i zmieniają się w... zombie! "

Mathieu wykorzystał fragmenty wielu filmów, zarówno tych, które przeszły do historii kina („Lśnienie„Mission: Impossible III, czy „Pulp Fiction”), jak i całkiem nowych („Mother„Birdman”, czy „Czarny Łabędź”). Potraficie wyłapać wszystkie tytuły użytych filmów?

Co wolisz dostać od gwiazdy Hollywood?

Sergiusz Kurczuk