10.09.2018 18:46

Wygraj płytę z filmem „Avengers: Infinity War”! [KONKURS]

Najnowszy konkurs dedykujemy miłośnikom kina, a w szczególności – kina superbohaterskiego. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, by wygrać jedną z trzech płyt z filmem „Avengers: Infinity War”.

Avengers: Infinity War
foto: kadr ze zwiastuna "Avengers: Infinity War" na DVD i Blu-Ray

„Avengers: Infinity War” – jedno z największych filmowych przedsięwzięć w historii kina – miało swoją premierę 25 kwietnia 2018 roku. Film braci Russo zebrał pochlebne opinie krytyków i poruszył serca fanów filmowego uniwersum Marvela, serwując im godne podsumowanie 10 lat franczyzy. W efekcie 3. część „Avengers” uplasowała się na 3. miejscu najlepiej zarabiających filmów wszech czasów, osiągając dochody ze sprzedaży biletów o wysokości ponad 2 miliardów dolarów. Również czytelnicy Antyradio.pl uznali „Infinity War” za najlepszy film MCU.

„Avengers: Wojna bez granic” – wygraj płytę z filmem [KONKURS]

5 września 2018 spektakularne widowisko MCU trafiło na płyty DVD i Blu-Ray w Polsce. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania mamy 3 płyty DVD z filmem „Avengers: Infnity War”. By wziąć w nim udział, wystarczy poprawnie wypełnić formularz konkursowy, odpowiadając na zadane w nim pytanie do godziny 12:00 w piątek 14 września 2018 roku. Formularz znajduje się pod zdjęciem:

Avengers DVD

Nagrodzimy trzy najbardziej interesujące odpowiedzi. Powodzenia!

Wyniki konkursu

Zwycięzcami konkursu są:

  • Łukasz P.
  • Aleksandra P.
  • Paweł K.

Gratulujemy!

Natalia Hluzow
Tagi: Konkursy Avengers Avengers: Infinity War