23.04.2018 16:40

„Avengers: Infinity War”: Czytelnicy Antyradio.pl wytypowali, który Avenger zginie [WYNIKI SONDY]

Wyniki sondy na najbardziej prawdopodobną ofiarę Thanosa wśród Avengerów nie są oczywiste. Fani MCU zdecydowanie mają swoje główne typy, ale każda z postaci została wskazana choć raz. Kto, według czytelników Antyradio.pl, poniesie śmierć w „Avengers: Infinity War”?

Thanos
foto: kadr ze zwiastuna filmu "Avengers: Infinity War"

W poniedziałek, 16 kwietnia 2018, zapytaliśmy w naszej sondzie, który z superbohaterów zginie w „Avengers: Infinity War”. Nie było to pytanie bezzasadne. Od pierwszych dni kampanii promocyjnej 19. filmu MCU mówi się, że produkcja będzie nie tylko widowiskowa, zabawna i satysfakcjonująca, ale też bolesna dla fanów, którym przyjdzie pożegnać się z jedną z ulubionych postaci. Kto, Waszym zdaniem, będzie tym pechowcem? Oto, jak głosowali czytelnicy Antyradio.pl!

Kto zginie w „Avengers: Infinity War”?

Głównym typem czytelników Antyradio.pl jest Kapitan Ameryka. Czy to z powodu wypowiedzi Chrisa Evansa o pożegnaniu z rolą Capa, czy to przez treść komiksów, w których Steve Rogers tracił już życie, na pierwszego Avengera zagłosowało 33% osób biorących udział w sondzie. 

2. miejsce w typowaniu otrzymał Vision, który niedawno zginął na kartach komiksu. Syntezoid otrzymał 28% głosów. Trzecim w kolejności najbardziej prawdopodobnych zabitych, jest Iron Man. Głosujący wierzą w niego jednak o wiele bardziej niż we wspomnianych wcześniej herosów. Na Tony'ego Starka oddało głos 11% osób. 

Jeśli to czytelnicy Antyradio.pl mieliby decydować o tym, kto zginie, a kto przeżyje wojnę bez granic, najspokojniej mógłby spać Peter Parker i Stephen Strange. Nastoletni Spidey otrzymał tylko 1% głosów, zaś Czarnoksiężnik - 3% głosów. Pełną listę wyników znajdziecie poniżej:

który z avengerów zginie

Zgadzacie się z wynikami tej sondy? A może Wy obstawialiście kogoś innego?

Premiera „Avengers: Infinity War”, która rozwieje wszelkie wątpliwości, odbędzie się już pojutrze - 25 kwietnia 2018. 

Szeroki wybór najmodniejszych kurtek męskich tego sezonu

Natalia Hluzow
Tagi: Marvel Avengers: Infinity War Thanos