26.03.2018 17:50

„Avengers: Infinity War”: pierwszy fragment filmu pojawił się w sieci

Podczas tegorocznej gali Kids' Choice Awards zaprezentowano niepublikowany dotąd klip z filmu „Avengers: Infinity War”.

Avengers: Infinity War
foto: kadr z filmu "Avengers: Infinity War"

Fragment „Avengers: Infinity War” zaprezentowany na Kids' Choice Awards w marcu 2018 roku jest rozszerzoną wersją sceny, która latem 2017 została już pokazana na D-23 Expo i która jest zapowiadana także w zwiastunach filmu. Chodzi o pierwsze spotkanie Thora i Strażników Galaktyki. Z fragmentu dowiadujemy się, jak Strażnicy zareagowali na jednookiego boga z Asgardu i jego zderzenie z ich statkiem Milano.

Klip z filmu „Avengers: Infinity War”

Nadchodząca produkcja Marvela ma być utrzymana w poważnym tonie, jednak Thor i ekipa Star-Lorda, którzy spędzą ze sobą większość czasu, bez wątpienia będą rozładowywać wzniosą i napiętą atmosferę filmu. Lekko humorystyczny ton pojawia się już w scenie ich poznania, która silnie łączy się z zakończeniem filmu „Thor: Ragnarok” i prawdopodobnie będzie jedną z pierwszych scen nowej odsłony „Avengers”.

„Avengers: Infinity War”: Thor i Strażnicy Galaktyki

Pozostający dotychczas w cieniu pozostałych bohaterów, Thor i Strażnicy mają w 3. części „Avengers” odegrać kluczowe role. Twórcy filmu, Joe i Anthony Russo, podczas jednego z ostatnich wywiadów zapowiedzieli, że władca Asgardu będzie najczęściej pojawiającym się superherosem na ekranie. Zdradzono też, że będziemy oglądać go głównie w towarzystwie wykreowanych komputerowo Rocketa (Bradley Cooper) i Groota (Vin Diesel). Nie oznacza to oczywiście, że Star-Lord, Gamora czy Drax odejdą w cień. Wręcz przeciwnie. Gamora jako była wychowanka Thanosa będzie pełniła niezwykle ważną rolę w starciu bohaterów ze złowrogim tytanem, natomiast Star-Lord zjednoczy swoje siły m.in. z Iron Manem, czego przedsmak otrzymaliśmy już w 2. zwiastunie „Avengers: Infinity War”

Nadchodzący film ma zgromadzić na ekranie wszystkie najważniejsze postaci i spleść wszystkie najważniejsze wątki z liczącego już 10 lat MCU. Premiera „Avengers: Infinity War” już 26 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Avengers Avengers: Infinity War