13.04.2017 16:21

Batman i Wonder Woman reagują na zwiastun filmu „Thor: Ragnarok”

Nie ma co, Thor narobił sporo zamieszania. Nawet superbohaterowie z uniwersum DC nie pozostali obojętni na trailer filmu od Marvel Studios.

Batman i Wonder Woman reagują na zwiastun filmu „Thor: Ragnarok”
foto: kadr z wideo

Zwiastun filmu „Thor: Ragnarok” został obejrzany przez 136 milionów użytkowników serwisu YouTube w 24 godziny. Tym samym stał się cieszącym się największą popularnością zapowiedzią od Disneya i należącego do firmy Marvela. Poprzednim rekordzistą była „Piękna i Bestia” z wynikiem wynoszącym 127, 6 miliona odsłon w pierwszą dobę.

Do imponującego wyniku trailera nowego dzieła od Marvela przyczynili się Bruce Wayne czyli Batman oraz Diana Prince znana też jako Wonder Woman. A wszystko zaczęło się od maila wysłanego przez Tony'ego Starka, który trafił do Mrocznego Rycerza. Ten pełen zdziwienia przekazał filmik drogą elektroniczną Wonder Woman.

Zła wiadomość jest taka, że „Thor: Ragnarok” trafi do kin na dwa tygodnie przed premierą „Ligi Sprawiedliwości”. Czy Marvel ponownie zmiażdży wielkie widowisko od DC? I to tym razem filmem, który wydawać by się mogło ma nieco mniejszy potencjał komercyjny? Wiele by na to wskazywało. Zobaczcie pełne obaw reakcje Batmana i Wonder Woman:

„Liga Sprawiedliwości” trafi do kin 17 listopada 2017 roku, a za całość odpowiedzialny jest Zack Snyder. Jeszcze wcześniej, bo już 2 czerwca 2017, będziemy mogli przyjrzeć się „Wonder Woman”. W tym przypadku scenariusz do dzieła napisali Allan Heinberg i Geoff Johns. W tytułowej roli obsadzona została Gal Gadot jednak na ekranie zjawią się także Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen, David Thewlis, Elena Anaya, Danny Huston, Ewen Bremner oraz Lucy Davis.

Z kolei w obsadzie „Thor: Ragnarok” znaleźli się Chrisa Hemsworth, Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba. Scenariusz przygotowali Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson. Film wkroczy na polskie ekrany 25 października 2017 roku.

Robert Skowronski
Tagi: #Batman #Duperele #Thor #Wonder Woman