15.10.2019 12:25

Chris Hemsworth o tym, kogo jego bracia mogliby zagrać w Kinowym Uniwersum Marvela

Kinowe Uniwersum Marvela zniosłoby więcej niż jednego z braci Hemsworth? Możliwe. Chris wskazał, w kogo mogliby wcielić się jego bracia.

Foto: 0000466/Reporter/ EastNews
Foto: 0000466/Reporter/ EastNews

Chris Hemsworth to zdecydowanie jedna z największych gwiazd Kinowego Uniwersum Marvela. Australijczyk wciela się w Thora, boga piorunów i członka oryginalnej drużyny Avengers. Powszechnie znaną informacją jest fakt, że Chris dosłownie sprzątnął tę rolę sprzed nosa swojego młodszego brata Liama. Teraz Australijczyk podjął się wyzwania by wskazać, do jakich superbohaterów ze świata Marvela jego bracia pasowaliby najbardziej.

Chris Hemsworth o tym, kogo jego bracia mogliby zagrać w MCU

Chris posiada dwóch braci - starszego Luke'a, znanego głównie z serialu "Westworld" oraz Liama, gwiazdę serii "Igrzyska śmierci". W jednym z ostatnich wywiadów prowadzący wyznaczył Chrisowi zadanie. Miał on wskazać, w których superbohaterów Marvela mogliby wcielić się jego bracia.

"

Z Luke'a zrobiłbym Niesamowitego Hulka. Ma duże mięśnie i muskuły, więc pasowałby do tej roli. Liam mógłby być... może Kapitanem Australią? Nie? Nie mam pojęcia... Kocham moich braci, ale kocham też obsadę Marvela. Może Hawkeye? "

Thor w filmie Avengers: Endgame
Thor w filmie Avengers: Endgame
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - Chris Hemsworth wskazał swoją ulubioną scenę z filmu

Co ciekawe, Luke Hemsworth ma już na koncie występ w Kinowym Uniwesum Marvela. Brat Chrisa pojawił się w filmie "Thor: Ragnarok" wcielając się w rolę... Thora. Nie tego, którego losy śledzimy w filmie rzecz jasna. Pojawia się w scenie teatralnej, w sztuce zatytułowanej "The Tragedy of Loki of Asgard"

Foto: kadr z wideo
Foto: kadr z wideo
Przeczytaj także Chris Hemsworth stwierdził, że dzięki graniu Grubego Thora zrozumiał, jak to jest być w ciąży

Chris Hemsworth powróci do roli Thora Odinsona w filmie "Thor: Love and Thunder" w reżyserii Taiki Waititiego. U jego boku zobaczymy Tessę Thompson oraz Natalie Portman, która powróci jako Jane Foster i stanie się Potężną Thor. Film zadebiutuje 5 listopada 2021 roku i wejdzie w skład 4. fazy MCU.

Zobacz też: Fani chcą równego traktowania Natalie Portman jako Thora. Oczekują sceny topless

Tagi: Duperele Film Marvel Chris Hemsworth