20.12.2016 10:37

Co Kevin robi przed świętami?

Obecnie wszyscy gonią za prezentami, tachają choinki do domu lub stoją w kolejce po karpia. A co w tym czasie robi Macaulay Culkin?

Co Kevin robi przed świętami?
foto: 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS

Wygląda na to, że odtwórca roli Kevina poradził sobie z problemami psychicznymi, przez które przechodził w ubiegłe święta. Chociaż... nigdy nie wiadomo. Przynajmniej na pierwszy rzut oka wygląda na to, że Culkin okres przed Bożym Narodzeniem spędza w ładzie w rodzinnym gronie. Dokładniej ze swoją chrześnicą, czyli Paris Jackson.

18-latka nie jest zwykłą dziewczyną - to znaczy, prawdopodobnie jest, ale ma znanych rodziców. Tymi są Debbie Rowe i Michael Jackson. Król Popu w 1998 roku na ojca chrzestnego córki wybrał właśnie gwiazdę „Kevina samego domu”, z którym już wcześniej się przyjaźnił. Młody Culkin wystąpił np. w teledysku do „Black or White”.

Jak zatem Macaulay i Paris Jackson spędzają przedświąteczny czas? Na robieniu pedicure'u:

Paris Jackson wraz ze swoim ojcem chrzestnym widuje się regularnie, co udowadnia inne zdjęcie z jej Instagrama. Widzimy na nim jak dziewczyna chwali się rysunkiem z jej podobizną wykonanym przez Macaulaya Culkina:

Według plotek i tabloidowych serwisów Culkin jest również biologicznym ojcem jednego z dzieci Michaela Jacksona. Aktor miał oddać swoją spermę po to, żeby pomóc Królowi Popu w zrealizowaniu jego marzeniu o kolejnym potomku. Nasienie gwiazdora za pośrednictwem banku spermy trafiło do surogatki. I tak na świat miał przyjść Prince Michael II, zwany Blanketem. Sam Culkin nie wyjaśnia tych rewelacji, więc trudno jest uznać jednoznacznie za prawdziwe.

Tagi: Kevin sam w domu