04.11.2019 13:32

Co wyjdzie ze skrzyżowania Czarnej Pantery z Różową Panterą? Fan Marvela postanowił to sprawdzić

Fan Marvela sprawił sobie niecodzienny strój halloweenowy, odpowiadając jednocześnie na pytanie, co wyjdzie z połączenia Czarnej Pantery z Różową Panterą.

Foto: materiały prasowe Marvel Studios; Everett Collection East News
Foto: materiały prasowe Marvel Studios; Everett Collection East News

Halloween to nie tylko dzień, w którym zasłona oddzielająca światy żywych i umarłych jest najcieńsza. To także dzień, w którym można puścić wodze fantazji przygotowując halloweenowy kostium. Tak właśnie postąpił jeden z fanów Marvela, który szykując swoje przebranie postanowił sprawdzić, co uzyska krzyżując ze sobą Czarną Panterę ze słynną Różową Panterą. Efekt jest powalający.

Co uzyskamy krzyżując Czarną Panterę z Różową Panterą?

Czarna Pantera to w tym przypadku rzecz jasna marvelowski król Wakandy, T'CHalla. Różowej Pantery raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Przemawiający głosem Cezarego Pazury zwierz dla wielu z nas stanowił towarzysza dziecięcych przygód. Pewien fan widocznie nie potrafił się zdecydować, za którego z kotowatych wolałby się przebrać z okazji Halloween. Postawił zatem na obu. W ten oto sposób powstała nieco dziwaczna, acz urokliwa, hybryda Czarnej Pantery z Różową Panterą. Swym osiągnięciem mężczyzna podzielił się na Reddicie.

Foto: Reddit.com/u/RazorPine13
Ant-Man i Wasp
Ant-Man i Wasp
Przeczytaj także "Ant-Man 3" - film oficjalnie potwierdzony. Kiedy premiera?

Chadwick Boseman powróci w roli Czarnej Pantery w sequelu swojego solowego filmu. Produkcja wejdzie w skład 4. fazy kinowego Uniwersum Marvela i zadebiutuje 6 maja 2022 roku

Zobacz też: Zobaczcie świetne wideo promujące film "Black Panther 2" 

Tagi: Duperele Film Black Panther Marvel Chadwick Boseman