10.03.2017 13:53

Czołówka z „Samuraja Jacka” w wersji acappella

Powraca animowany „Samuraj Jack”. Z tej okazji możecie posłuchać motywu z serialu w wersji acapella.

Czołówka z „Samuraja Jacka” w wersji acappella
foto: kadr z wideo

Produkcja Genndy'ego Tartakovsky'ego powstała w 2001 roku i doczekała się czterech sezonów, których kres nastąpił w 2004 roku. Teraz po 13 latach „Samuraj Jack” powraca w 5. serii. Premiera najbliższego odcinka już jutro 11 marca 2017 roku na amerykańskim kanale Adult Swim.

Głosu głównemu bohaterowi użyczył Phil LaMarr. Jack ze starożytnej Japonii przedostaje się do postapokaliptycznej przyszłości przez zmieniającego kształty demona Aku (temu głosu użycza Greg Baldwin). Bohater toczy tu walki i przeżywa przygody by pokonać zmiennokształtnego pana ciemności, a także znaleźć sposób na powrót do domu i swoich czasów.

Nowy sezon ma się rozgrywać 50 lat po wydarzeniach z 4. serii. Genndy Tartakovsky opowiedział dlaczego zdecydował się na powrót do serialu:

"

Skończyłem robić „Hotel Transylwania 2” i po tym jak już odbył się press tour zacząłem szukać sobie nowego zajęcia. Wszystko szło powoli, ale była to rzecz, o której myślałem od dawna, zwłaszcza że planowaliśmy wcześniej zrobić pełnometrażowy film o Samuraju Jacku. Nigdy jednak nic się ze sobą nie zgrywało terminowo. Zastanawiałem się czy ktoś będzie tym zainteresowany. Wysłałem kilka maili i odezwał się do mnie Mike Lazzo z Adult Swim. Porozmawialiśmy i dwa tygodnie później zaczęliśmy pracę. "

Aby uczcić powrót „Samuraja Jacka” prezentujemy Wam motyw przewodni z serialu w wykonaniu acapella:

Tartakovsky wyznał także, że 5. sezon będzie tym ostatnim:

"

To końcowa podróż Jacka. Jednym z powodów, dla których to robię jest to, że ilekroć na przestrzeni 10 lub 15 lat udzielałem wywiadów, to pierwszym pytaniem zawsze było czy zamierzam dokończyć „Samuraja Jacka”. Zdecydowałem więc, że tak zrobię. Robimy dziesięć odcinków, które domkną opowieść. "

W wersji acapella możecie też posłuchać motywu z „The Walking Dead”.

Cieszysz się z powrotu „Samuraja Jacka”?

Robert Skowronski