04.09.2017 15:02

Czy Brenton Thwaites ma wystarczająco dobry tyłek, by zagrać Nightwinga?

Fani komiksów DC nie są do końca pewni, czy Brenton Thwaites jest odpowiednim kandydatem do roli Nightwinga w serialu „Titans”. Ich uwagę przykuwa szczególnie jedna część ciała młodego aktora - tyłek!

Nightwing, Brenton Thwaites
foto: EastNews/AP

Pod koniec sierpnia studio Warner Bros. ogłosiło w końcu, który aktor wcieli się w rolę Dicka Graysona w serialu na podstawie komiksu „Teen Titans. Serial „Titans będzie opowiadał o młodych superbohaterach, którzy tworzą drużynę walczącą ze złem. Chociaż media trąbiły, że Brenton Thwaites wcieli się w Robina, okazało się, że młody aktor został innym alterego Graysona - Nightwingiem. W komiksach Robin przybrał nowy pseudonim, kiedy dorósł. Studio ma w planach solowy film o przygodach Nightwinga, więc wprowadzenie od razu tej postaci w serialu, ma sporo sensu. Informacja poszła w świat, a komiksomaniacy na całym globie zaczęli się zastanawiać, czy Thwaites spełnia wszystkie kryteria bycia Nightwingiem.

I nie chodzi tu o takie banały jak muskulatura, wysportowanie, rysy twarzy, czy zdolności aktorskie. O wiele ważniejsza była konkretna cześć ciała aktora, która znajduje się z tyłu. Nightwing w komiksach porzuca swój stary kolorowy strój z peleryną. Wydoroślały superbohater wskakuje w obcisły czarno niebieski-kostium i w nim walczy ze złem w Gotham City. I to właśnie ten kostium spowodował, że Nightwing stał się znany ze swojego... tyłka. Nie wierzycie? Zobaczcie sami! 

Swoją drogą, rzekomy romans Batmana z Robinem to temat żartów wielu pokoleń fanów komiksów. Po ogłoszeniu, że Thwaites zostanie Nightwingiem, internauci zaczęli masowo wyszukiwać zdjęć aktora od tyłu i to najlepiej w samej bieliźnie. Zapytania do wyszukiwarek o treści „Brenton Thwaites butt” i „Brenton Thwaites ass w ciągu kilku dni stały się bardzo modne. Jak widać, fanów komiksów nie jest wcale tak łatwo zadowolić, jakby się mogło wydawać. Dobrze, że koleżanki z serialu Thwaitesa - Teagan Croft (Raven) i Anna Diop (Starfire) nie zostały oceniane przez czytelników DC Comics pod kątem swoich atrybutów fizycznych...

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Batman