08.03.2018 13:35

Czy seniorom smakuje seczuański sos?

Wielbiciele serialu „Rick i Morty” kochają ten sos - co jednak na ten temat sądzi starsze pokolenie?

Seniorzy próbują
foto: kadr z wideo

Ta historia jest naprawdę zabawna. Fani serialu „Rick i Morty” zwariowali na punkcie seczuańskiego sosu, gdy autorzy kreskówki postanowili zażartować z tego produktu. Sos pamięta jeszcze czasy promocji filmu „Mulan” w 1998 roku. 

McDonald's postanowił podłapać temat i podarował kilka litrów sosu dla ekipy serialu. Jednak nikt się nie spodziewał co wydarzy się dalej - 7 października 2017 roku McDonalds's wprowadził ponownie sos do wybranych restauracji w USA. Zainteresowanie produktem było tak ogromne, że trzeba było wołać policję, żeby opanować sytuację.

Seczuański sos dla fanów serialu „Rick i Morty”

Aż strach pomyśleć, co się działo w Stanach, gdy McDonald's postanowił wprowadzić w 2018 roku 20 milionów pojemniczków z sosem w USA. Młodzież na pewno podłapała temat sosu i pobiegła do restauracji - a co starsze pokolenie myśli na ten temat?

Łatwo sobie wyobrazić, jak seniorzy zareagowali na nagrania, w którym pokazano kolejki przed McDonald's. Wszyscy byli pod wrażeniem tłumów przy restauracji i nikt z nich nie przypuszczał nawet, że ludzie mogą tak walczyć za jakiś sos.

Seniorzy obejrzeli również fragment serialu „Rick i Morty”, w którym pojawia się mowa o sosie. Większość z nich myślała, że to... Simpsonowie. Co więcej starsze osoby spróbowały sos - zobaczcie, co powiedzieli na temat tego delikatesu.

Większość seniorów uważa, że sos wcale nie jest wart takiego szaleństwa, ale może młodzi inaczej postrzegają ten produkt. Tymczasem jeżeli spodobali się Wam weseli seniorzy to proponujemy również obejrzeć ich reakcje na muzykę Rammsteina.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rick i Morty