24.04.2019 14:57

Detektyw Pikachu w wersji HBO? Zobaczcie parodię "True Detective Pikachu"

Co gdyby twórcy "Pokemon: Detektyw Pikachu" zainspirowali się serialem HBO "Detektyw"? Takie pytanie zadali twórcy kanału Sam & Bill Comedy na YouTubie. Zobaczcie efekty ich pracy.

Detektyw Pikachu
foto: kadr z wideo

W sieci pojawił się 3-minutowy skecz "True Detective Pikachu", w którym twórcy połączyli serial "Detektyw" HBO z nadchodzącym filmem "Pokemon: Detektyw Pikachu". Pierwsza aktorska produkcja osadzona w świecie kieszonkowych stworków jest filmem wyczekiwanym przez miliony dzieci i dorosłych na całym świecie, natomiast seria Home Box Office stała się jednym z najczęściej nagradzanych i najpopularniejszych seriali ostatnich lat. 

Pokemon: Detektyw Pikachu jako serial HBO?

Twórcy tego skeczu przygotowali parodię, w której Matthew McConaughey został zastąpiony przerażającym stworzeniem z piekła, znanym jako "True Detective Pikachu". Wcielający się w tego bohatera aktor niemalże idealnie naśladuje zdobywcę Oscara. Ciekawostka: reżyserem tego skeczu jest Sam Haft, który prywatnie jest synem chrzestnym aktorki Jamie Lee Curtis, znanej z takich filmów jak "Halloween", czy "Prawdziwe kłamstwa". Zobaczcie dzieło zwane jako "True Detective Pikachu":

Aktorka udostępniła link do wideo na swoim Twitterze, w którym określiła produkcję "fantastycznie pokręconym g*wnem":

"

Nadszedł czas na Pokręcony Piątek, a mój syn chrzestny Sam Haft zaserwował fantastycznie pokręcone g*wno! Nie ma za co - True Detective Pikachu jest czystym paliwem dla koszmarów. "

Detektyw Pikachu - kiedy premiera filmu o Pokemonach?

Jeśli chodzi zaś o sam film "Pokemon: Detektyw Pikachu", to w sieci 24 kwietnia 2019 roku pojawiły się pierwsze reakcje na produkcję o kieszonkowych stworkach. Dziennikarze, którzy znaleźli się na pokazie prasowym określili film "niezłym", chwaląc szczególnie występy Ryana Reynoldsa w roli tytułowej i Justice'a Smitha, który wciela się w partnera Pikachu, Tima Goodmana. Premiera "Pokemon: Detektyw Pikachu" odbędzie się 31 maja 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Detektyw Pokemon Detektyw Pikachu