11.04.2019 14:12

"Pokemon: Detektyw Pikachu" - Ryan Reynolds pokazał wszystkie Pokemony, które pojawią się w filmie

Aktor podzielił się na swoim Twitterze wideo, w którym możemy zobaczyć właściwie wszystkie stworki z nadchodzącego filmu o Pokemonie i młodym mężczyźnie, który go rozumie.

Squirtle
foto: kadr z wideo

"Pokemon: Detektyw Pikachu" to pierwsza aktorska adaptacja gier z serii "Pokemon". Tytułową rolę zagra Ryan Reynolds, który użyczył głosu przemiłej elektrycznej myszy. Na ekranie towarzyszyć mu będą Justice Smith, Suki Waterhouse, a także m.in. Ken Watanabe. Premiera produkcji zbliża się wielkimi krokami, więc twórcy ruszyli z kampanią marketingową filmu i przedstawili nowe wideo prezentujące "proces przesłuchań" do filmu o Pikachu.

Pokemon: Detektyw Pikachu - zobaczcie wszystkie Pokemony z filmu

Wcześniej producenci wspominali, że w filmie "Pokemon: Detektyw Pikachu" pojawi się łącznie około 60 gatunków kieszonkowych stworków. Większość z nich mieliśmy okazję zobaczyć we wcześniej opublikowanych zwiastunach. Jak się okazuje, nie były to jednak wszystkie Pokemony, które zobaczymy w filmie - kilka nowych stworków pokazano również na wspomnianym wideo prezentującym przesłuchania do produkcji z Ryanem Reynoldsem.

W nowym materiale możemy z bliska zobaczyć m.in. Kinglera, Pangoro, Loudreda, Torterrę, Sneasela, a także Pokemona-mema, czyli Magikarpa. W tle słyszymy "I Wanna Dance With Somebody" Whitney Houston, a samo wideo promujące "Detektywa Pikachu" zostało opisane przez Reynoldsa słowami: "Gdybyście tylko zobaczyli salę prób, kiedy już skończyliśmy...". Zobaczcie materiał:

Detektyw Pikachu
Detektyw Pikachu
Przeczytaj także Jak brzmi "pika-pika" po niemiecku?

Pokemon: Detektyw Pikachu - data premiery

Na szczęście fani kieszonkowych stworków nie będą musieli już długo czekać na film "Pokemon: Detektyw Pikachu". Produkcja pojawi się w polskich kinach już 31 maja 2019 roku. Nie jest to jedyna wielka premiera związana z marką, która odbędzie się w tym roku - już jesienią w sklepach pojawia się w sprzedaży gry z nowej, 8. generacji Pokemonów, zatytułowane "Pokemon Shield" i "Pokemon Sword". Ich dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. 

Kamil Kacperski
Tagi: Pokemon Detektyw Pikachu