04.12.2019 15:10

Dwayne Johnson strollował Kevina Harta publikując zdjęcie z Baby Yodą

Dwayne Johnson i Kevin Hart słyną ze strojenia sobie żartów z siebie nawzajem. Tym razem The Rock wykorzystał do trollingu nowego króla internetu - Baby Yodę.

Foto: SplashNews.com/East News; kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney
Foto: SplashNews.com/East News; kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney

Baby Yoda to niekwestionowany król internetu. Dwayne The Rock Johnson postanowił wykorzystać zielonego stworka, by zadrwić ze swojego przyjaciela, Kevina Harta.

Dwayne Johnson strollował Kevina Harta publikując zdjęcie z Baby Yodą

Gwiazdor kina akcji opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym towarzyszy mu Baby Yoda. Nie jest to jednak byle jaka fotografia. Całość przypomina bowiem obraz wyjęty żywcem z porodówki, gdzie nowonarodzonym dzieckiem jest bohater "The Mandalorian", a rodzicielem The Rock. Pod zdjęciem widnieje podpis:

"

Dziękuję wszystkim za dobre słowa, miłość i wsparcie. Już nie mogę się doczekać, by zabrać tego malucha do domu, gdzie pozna swojego brata Kevina Harta. #iamyourfather "

Zobacz też: Jason Statham zdradził, czego boi się Dwayne "The Rock" Johnson

Johnson i Hart słyną z tego, że lubią okazywać sobie sympatię poprzez żarty i wzajemny trolling. Kilka tygodniu temu The Rock zażartował z przyjaciela, gdy ten dochodził do siebie po wypadku. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Zobacz też: Baby Yoda dołączył do Avengers. Zobaczcie przesłodkie wideo z "Endgame"

Tagi: Duperele Film Dwayne Johnson