21.05.2019 16:17

"Falcon & The Winter Soldier" - jakie postaci z MCU pojawią się w serialu? Znamy też potencjalną datę premiery

W sieci pojawiły się nowe doniesienia dotyczące serialu opowiadającym o najlepszych przyjaciołach Kapitana Ameryki. Falcon i Zimowy Żołnierz nie będą jedynymi postaciami z MCU, które pojawią się w produkcji o ich przygodach.

"Falcon & The Winter Soldier" - jakie postaci z MCU pojawią się w serialu? Znamy też potencjalną datę premiery
foto: kadr z filmu

Jak podaje serwis Deadline, do obsady "Falcon & The Winter Soldier" dołączyła dwójka aktorów, która pojawiła się już w poprzednich filmach o Kapitanie Ameryce - mowa o Danielu Bruhlu i Emily VanCamp, który wcielali się kolejno w Barona Zemo i agentkę Sharon Carter. Obydwoje odgrywali dość ważne role w 3. części przygód lidera Avengers, czyli "Civil War". Okazuje się, że na tym filmie ich przygoda z MCU się nie skończyła.

Falcon & The Winter Soldier - nowe postaci w obsadzie

Gdyby okazało się, że Bruhl i VanCamp faktycznie wystąpią w serialu z MCU, to możemy spokojnie założyć, że Baron Zemo będzie głównym przeciwnikiem dwóch głównych bohaterów. Pomoże im zapewne agentka Carter, pracuje ona bowiem z Everettem Rossem w grupie antyterrorystycznej, która pojmała Zemo w trakcie wydarzeń przedstawionych w "Civil War". Sam serial ma liczyć tylko 6 odcinków, a Disney na razie milczy na temat szczegółów produkcji. 

The Falcon and The Winter Soldier
The Falcon and The Winter Soldier
Przeczytaj także Kevin Feige wyjaśnił, w jaki sposób nowe seriale Marvela będą powiązane z kinowymi produkcjami

Spekuluje się, że produkcja rozwinie wydarzenia przedstawione w filmie "Avengers: Endgame", które dość znacznie wpłynęły na życia Bucky'ego i Sama. Być może między bohaterami dojdzie do niewielkiego konfliktu? 

Niedawno dowiedzieliśmy się, że "Falcon & The Winter Soldier" ma być pierwszym serialem z MCU, który zadebiutuje na łamach platformy Disney+. Przypomnijmy, że dotychczas zapowiedziano już "WandaVision" o Visionie i Scarlet Witch, "Lokiego", a także antologię "What If...", w której twórcy będą zastanawiali się, jak potoczyłyby się losy uniwersum, gdyby np. Kapitanem Ameryką została Peggy Carter. 

Serial "Falcon & The Winter Soldier" ma rzekomo zadebiutować na platformie Disney+ już w sierpniu 2020 roku. Dokładna data premiery pozostaje jednak nieznana.

Tagi: Seriale Marvel Disney Plus Zimowy Żołnierz