03.07.2018 14:36

Fan stworzył cosplay, w którym połączył maskotkę McDonald's z Thanosem

Być może Thanos nie należy do najweselszych stworzeń w galaktyce, ale nawet on uśmiechnąłby się, gdyby zobaczył Kitty Cosplay łączącą Tytana z maskotką „maka”.

Thanos
foto: materiały prasowe

Thanos, zwany popularnie Szalonym Tytanem, praktycznie z dnia na dzień stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych złoczyńców w świecie kina. Oczywiście, postać komiksowym fanom znana była od dekad, ale nie ukrywajmy - ludzie kojarzą go ze względu na bijący rekordy popularności film MCU pt. „Avengers: Infinity War”.

W obrazie braci Russo widzieliśmy, jak Tytan po zebraniu (SPOILER!) wszystkich Kamieni Nieskończoności udał się do swojej chatki by odpocząć. Okazuje się, że jego spoczynek nie trwał długo, bo zaraz potem powrócił na Ziemię. Tym razem nie odwiedził jednak Wakandy, obyło się także bez zamordowania Visiona. Szalony Tytan pojawił się w Monterey w Meksyku na tamtejszym konwencie komiksowym.

Thanos w wersji z McDonalda

Czas nie był łaskaw dla Thanosa - Tytan wygląda teraz jak Grimace, czyli jedna z maskotek popularnej sieci fast foodów McDonald's. Ostre rysy Josha Brolina zostały zastąpione obłymi kształtami przypominającymi plusz, a Kamienie Nieskończoności straciły swój blask oraz nienaganny kształt i przypominają teraz nuggetsy z kurczaka. Zobaczcie z resztą sami:

Nawet jego zbroja, która kiedyś broniła go przed uderzeniami Hulka, teraz wygląda zaledwie jak plastikowa atrapa. Ząb czasu nie oszczędził również jego postury, która teraz jest nieco... cóż, powiedzmy, że Thanos jest bardziej „ulany” niż zwykle. Jednak nawet on nie odmówi zrobienia sobie zdjęcia z kimś znanym. Tu akurat wpadł w objęcia Tory'ego Belleciego, czyli jednego z prowadzących „Pogromców mitów”:

Najlepszy cosplay na świecie

Żarty, żartami, ale trzeba przyznać, że Kitty Cosplay naprawdę przygotowała charakterystyczny, a zarazem bardzo dobry pomysł. Thanosa już niebawem zobaczymy w do tej pory niezatytułowanym filmie „Avengers 4”, którego premiera odbędzie się w maju 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Avengers Marvel Thanos