05.10.2017 15:48

Ford i Gosling śmieszkują i piją whisky w trakcie wywiadu o „Blade Runner 2049”

Harrison Ford i Ryan Gosling byli gośćmi brytyjskiej stacji ITV. Atmosfera w studiu była tak swobodna, że wywiad co chwilę przerywały wybuchy śmiechu aktorów i prowadzącej.

Ford i Gosling śmieszkują i piją whisky w trakcie wywiadu o „Blade Runner 2049”

Druga część „Łowcy androidów” Ridleya Scotta właśnie wkroczyła na ekrany kin. W „Blade Runner 2049”w reżyserii Denisa Villeneuve głównym bohaterem jest policjant K, grany przez Ryana Goslinga, ale na ekranie pojawia się też słynny pogromca replikantów, Rick Deckard, w którego po 35 latach znów wcielił się Harrison Ford.

Obaj aktorzy promują film wspólnymi wywiadami. Kiedy spotykają się dwie wielkie osobowości kina, efekt musi być piorunujący – nie tylko na dużym ekranie. Choć media donosiły, że Fordowi zdarzyło się na planie uderzyć Goslinga, a także zapomnieć jego imienia, wygląda na to, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Ich wspólne wywiady przybierają bardzo swobodną formę.

Prezenterka brytyjskiej stacji ITV, Alison Hammond gościła Harrisona i Ryana w swoim programie „This Morning”. Od samego początku w studiu było bardzo wesoło – zarówno aktorzy, jak i prezenterka żartowali i co rusz wybuchali perlistym śmiechem. Prowadząca najpierw przyznała, że nigdy nie widziała „Łowcy androidów”, czym zaskoczyła gości, a następnie zajawiła:

"

Ponure, dystopijne – szczerze mówiąc, absolutnie koszmarne. To moje techniki przeprowadzania wywiadu. "

Alison zapytała Forda, jak zareagował na telefon od twórców filmu, proponujących mu rolę.

"

Ford: Kiedy zadzwonili i spytali, czy jestem zainteresowany, odpowiedziałem…

Hammond: Za ile?

Ford: POKAŻCIE KASĘ! No dobra, powiedziałem: „Pokażcie scenariusz”. "

W sumie nic dziwnego, że cała trójka była w tak dobrych humorach – na stoliku cały czas stały… buteleczki whisky, którym raczyli się zarówno goście, jak i gospodyni. Zobaczcie sami ten przezabawny wywiad:

„Blade Runner 2049” wszedł na ekrany 4 października 2017 roku. Wygląda na to, że film może być jednym z kinowych wydarzeń roku, nawet jeśli reżyser Denis Villeneuve skromnie wypowiada się o jego szansach na sukces. Przekonajcie się sami, ale najpierw sprawdźcie 5 rzeczy, które trzeba wiedzieć przed seansem sequela „Łowcy androidów”.

Maciej Koprowicz
Tagi: Harrison Ford Ryan Gosling