15.03.2017 14:22

Freddy Krueger zawitał na koszulki Metalliki

Powstała seria T-shirtów, na których metal łączy się z horrorem. Spotkały się ze sobą dwie legendy - bohater serii „Koszmar z ulicy Wiązów” oraz królowie thrash metalu. 

Freddy Krueger zawitał na koszulki Metalliki
foto: kadr z filmu + Dzik Pejnta

Przed Wami modowy mash-up. Chociaż czy jego składowe leżą aż tak daleko od siebie? Przecież Kirk Hammett to zdeklarowany fan kina grozy, a Freddy Krueger i „Koszmar z ulicy Wiązów” to nic innego, jak absolutna klasyka gatunku. Tak muzyk opisywał swoją fascynację strasznymi filmami, które wpływają na jego twórczość:

"

Moja życiowa perspektywa została pokolorowana przez horrory. Jestem tak uwikłany w tą wrażliwość, że przepływa przeze mnie naturalnie i ma ujście w muzyce. "

Gitarzysta Metalliki z pewnością sam z ochotą założyłby na siebie taką koszulkę. A schodzą one jak świeże bułeczki, więc jeżeli chcecie zdobyć któryś z trzech modeli, to powinniście pośpieszyć się ze składaniem zamówień pod TYM linkiem. Koszt ubrań waha się między 25 a 40 dolarów - w zależności od tego który wariant materiału wybierzecie. Zostały już tylko pojedyncze sztuki, więc wiecie co z tym zrobić.

Do wyboru T-shirt z ręką Freddy'ego nad cmentarzem z okładki „Master of Puppets”, „Ride The Lightning” z inną wersją krzesła elektrycznego lub też pazury Kruegera wystające z muszli klozetowej - „Metal Up Your Ass” jeszcze nigdy nie było aż tak dosłowne. Zobaczcie jak wyglądają koszulki stworzone przez markę Electric Zombie:

Być może celebryci zaczną nosić również te wzory, by przedstawiać nowym środowiskom nie tylko Metallikę, ale „Koszmar z ulicy Wiązów”. A wszystko ku rozweseleniu Jamesa Hetfielda. Sami panowie z zespołu Metallica postawili na inne kreacje stając się modelami luksusowej marki odzieżowej.

Który T-shirt podoba Ci się najbardziej?

Robert Skowronski
Tagi: #Duperele #Galeria #Koszmar z ulicy Wiązów #Metallica