22.10.2019 13:19

Gwiazdor "The Umbrella Academy" jako Robin w "Batmanie" na fanowskiej grafice

Jak Aidan Gallagher, znany z "The Umbrella Academy", prezentowałby się w roli Robina? Popularny grafik postanowił to sprawdzić.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Krążą pogłoski, jakoby w "Batmanie" Matta Reevesa miał pojawić się Robin. Fani zaczęli zachodzić w głowę, kogo reżyser obsadzi w tej ikonicznej roli, jeśli plotki okażą się prawdą. Jednym z najczęściej typowanych pretendentów jest, znany z "The Umbrella Academy", Aidan Gallagher. Popularny grafik internetowy postanowił sprawdzić, jak młody aktor prezentowałby się w tej roli.

Aidan Gallagher jako Robin w "Batmanie"

Aidan Gallagher podbił serca fanów jako Numer Pięć w serialu Netfliksa. Odgrywany przez niego bohater przywdziewał chwilami maskę łudząco podobną do tej, którą posiada Robin. Z tego właśnie względu wielu fanów zaczęło widzieć w nim wymarzonego towarzysza dla Batmana Roberta Pattinsona. Popularny grafik, BossLogic, postanowił sprawdzić, czy młody Gallagher rzeczywiście pasuje do roli. Efekt tak spodobał się aktorowi, że opublikował go na swoim profilu na Instagramie.

Riddler
Riddler
Przeczytaj także Kolejna gwiazda w obsadzie nowego "Batmana". Wiemy, kto zagra Riddlera

Czy Robin faktycznie pojawi się w "Batmanie" i kto się w niego wcieli? Tego dowiemy się zapewne za jakiś czas. Aidana Gallaghera będziemy mieli okazję podziwiać w 2. sezonie "The Umbrella Academy", który zadebiutuje w (prawdopodobnie) 2020 roku.

Zobacz też: "The Batman" - wiemy, kto zagra Catwoman w filmie z Robertem Pattinsonem

Tagi: Duperele Seriale Batman BossLogic