21.05.2019 14:39

Gwiazdy "Avengers: Endgame" odtworzyły słynną scenę z "Avengers". Zobacz zakulisowe zdjęcie

Reżyserzy "Avengers: Endgame" podzielili się zdjęciem przedstawiającym główne gwiazdy serii. Fotografia pochodzi z planu sceny, odtwarzającej finał pierwszej części filmu.

The Avengers
foto: kadr z filmu Avengers

O tym, że w filmie "Avengers: Endgame" pojawią się podróże w czasie, spekulowano na wiele miesięcy przed premierą. Wynikało to nie tylko z fabuły "Avngers: Infinity War", ale również doniesień z planu filmowego obu produkcji, na których zauważono, że aktorzy mają na sobie kostiumy z pierwszej części głośnej serii. Domysły się potwierdziły i herosi rzeczywiście odbyli temporalne podróże. Superbohaterowie cofnęli się do najważniejszych momentów MCU związanych z Kamieniami Nieskończoności. Jednym z nich była oczywiście Bitwa o Nowy Jork. Bracia Russo zaprezentowali zakulisowe zdjęcie ze sceny, która odtwarzała słynne zakończenie pierwszej części "Avengers".

Chris Hemsworth, Mark Ruffalo
Chris Hemsworth, Mark Ruffalo
Przeczytaj także Chris Hemsworth zasnął na planie "Avengers: Endgame". Mark Ruffalo zrobił mu zdjęcie

"Avengers: Endgame" - zakulisowe zdjęcie przedstawiające oryginalnych Avengers

W czwartej części "Avengers" fani mieli okazję zobaczyć, co wydarzyło się po zakończeniu Bitwy o Nowy Jork.

Twórcy filmu postanowili podzielić się na Twitterze upamiętnieniem wzruszającej chwili, w której gwiazdy MCU miały okazję naprawdę poczuć się jak podróżnicy w czasie.

Na fotografii widzimy nie tylko odtwórców oryginalnej wersji kinowych Avengers: Marka Ruffalo, Chrisa Evansa, Jeremy'ego Rennera, Scarlett Johansson, Roberta Downey Jr. oraz Chrisa Hemswortha.  Na pamiątkowym zdjęciu pojawili się również Tom Hiddleston, który gościnnie wystąpił jako Loki oraz Anthony i Joe Russo.

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Film "Avengers: Endgame" był hołdem oddanym pierwszemu 10-leciu MCU. Nie oznacza to jednak, że Faza Trzecia już się skończyła. Ostatnią produkcją tego etapu kinowego uniwersum będzie "Spider-Man: Far From Home". W nadchodzącym tytule twórcy pokażą świat bez Tony'ego Starka. Spider-Man będzie musiał zmierzyć się z nowymi wrogami i samym sobą, by stać się godnym następcą Iron Mana. Czy mu się uda? Przekonamy się 5 lipca 2019 roku, kiedy produkcja trafi do polskich kin.

>>Zobacz też: Czy Mysterio rzeczywiście będzie bohaterem w filmie "Spider-Man: Far From Home"?<<

Tagi: Duperele Avengers Scarlett Johansson Robert Downey Jr. Mark Ruffalo Marvel Chris Hemsworth Avengers 4 Chris Evans