20.03.2019 15:15

Gwiazdy "Stranger Things" pojawią się w Polsce. Gdzie będziemy mogli je spotkać?

W sieci pojawiło się nagranie z Comic-Conu w Seattle, podczas którego na scenie pojawili się m.in. Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin. Aktorzy potwierdzili, że w niedalekiej przyszłości odwiedzą Polskę.

Stranger Things
foto: kadr z serialu

Polscy fani "Stranger Things" mają sporo powodów do zadowolenia - 20 marca 2019 roku w sieci pojawił się oficjalny zwiastun 3. sezonu "Stranger Things", który zapowiada nowe przygody Jedenastki i spółki. To jednak nie jest jedyna dobra wiadomość dla Polaków. Podczas Comic-Conu w Seattle gwiazdy serialu Netfliksa zdradziły, że już niedługo pojawią się w Polsce. Tak przynajmniej twierdzą Finn Wolfhard (Mike) oraz Caleb McLaughlin (Lucas).

Gwiazdy Stranger Things w Polsce

W sieci pojawiło się nagranie z panelu o "Stranger Things" na Emerald City Comic-Con, w którym udział wzięli wspomniany Wolfhard i McLaughlin. Towarzyszyli im Gaten Materazzo i Sadie Sink (kolejno Dustin i Max). Dzieciaki rozmawiały głównie o nadchodzącym 3. sezonie programu (oczywiście bez żadnych spoilerów), ale pojawił się również niedalekiej przyszłości aktorów. Panowie Wolfhard i McLaughlin zdradzili wówczas, że pojawią się w Polsce. Wspomniany fragment znajduje się około 57 minuty:

Do rozmowy włączył się nieco zazdrosny Materazzo, który pochwalił się za to, że będzie reprezentował "Stranger Things" w Istambule. Niestety, nie znamy szczegółów wizyty gwiazd w Polsce. Polski oddział Netfliksa również nie wypowiedział się na ten temat. Wydaje się jednak, że najbardziej prawdopodobnym miejscem, w którym będziemy mogli zobaczyć Wolfharda i McLaughlina, będzie Warsaw Comic-Con, odbywający się w podwarszawskim Nadarzynie. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2019 roku.

Netflix
Netflix
Przeczytaj także Top 10: Netflix - najlepsze młodzieżowe seriale, serie dla nastolatków

Stranger Things: sezon 3 - data premiery

Na razie nie mamy potwierdzonych szczegółów dotyczących wizyty Wolfharda i McLaughlina w Polsce. Wiemy jednak na pewno, że 3. sezon "Stranger Things" pojawi się na Netfliksie już 4 lipca 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Stranger Things