25.11.2019 12:18

Jack Black w filmach Marvela? Aktor zdradził, kogo chciałby zagrać

Jack Black, popularny muzyk i aktor, zdradził w kogo chciałby się wcielić, gdyby przyszło mu zagrać w Kinowym Uniwersum Marvela.

Foto: Zhao Hanrong/Xinhua News/East News
Foto: Zhao Hanrong/Xinhua News/East News

Jack Black promuje obecnie najnowszy film ze swoim udziałem - "Jumanji: Następny poziom", gdzie występuje u boku Dawyne'a Johnsona i, znanej z Kinowego Uniwersum Marvela, Karen Gillan. W jednym z ostatnich wywiadów, popularny aktor i muzyk wyznał, w którego bohatera chciałby się wcielić, gdyby przyszło mu zagrać w filmie Marvela.

Jack Black w filmach Marvela? Aktor zdradził, kogo chciałby zagrać

Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do takich rozmiarów, że nie jedna Hollywoodzka gwiazda marzy o zagraniu w jednej z odsłon. Jack Black odpowiedział ostatnio na pytanie, która rola by go interesowała, gdyby miał dołączyć do grona superbohaterów.

"

Fajnie byłoby zagrać złola, jak na przykład Kingpin. "

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Jumanji: Następny poziom"/ Sony Pictures
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Jumanji: Następny poziom"/ Sony Pictures
Przeczytaj także Dwayne Johnson i Jack Black w pełnym zwiastunie "Jumanji: Następny poziom". Kiedy premiera?

Słynny przeciwnik Daredevila to jednak nie jedyna postać, która interesuje Blacka. Artysta nie pogardziłby również wejściem w szeregi Fantastycznej Czwórki.

"

Może jeszcze The Thing? Zagranie tego kamiennego gościa z Fantastycznej Czwórki musiałoby być super. "

Jack Black
Jack Black
Przeczytaj także Jack Black sparodiował Jokera. Aktor zatańczył na schodach [WIDEO]

W rolę Kingpina wcielał się ostatnio Vincent D'Onofrio, którego podziwialiśmy w serialu Netfliksa. Teraz, gdy umowa pomiędzy Disneyem, a gigantem streamingowym została zerwana, przyszłość postaci Kingpina jest nieznana. W kwestii Fantastycznej Czwórki sytuacja rysuje się już znacznie optymistyczniej dla Blacka. Studio Fox dwukrotnie powołało do życia drużynę superbohaterów, z miernym skutkiem. Teraz, gdy prawa wróciły do Marvela i czeka nas nowa adaptacja, kto wie? Może Jack Black dostanie swoją szansę w roli kamiennego superbohatera?

Zobacz też: Czy w kolejnych filmach Marvela pojawi się Szary Hulk?

Tagi: Duperele Jack Black Film Daredevil Marvel