14.09.2018 16:10

Jak Michael B. Jordan wyglądałby jako Superman?

Michael B. Jordan jest typowany jako kolejny aktor, który wcieli się w Supermana. Jak gwiazda „Black Panther” wyglądałby jako Człowiek ze Stali?

Jak Michael B. Jordan wyglądałby jako Superman?
foto: kadr z filmu Człowiek ze stali, Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Fanami filmów na podstawie komiksów DC wstrząsnęła informacja o rzekomej rezygnacji Henry'ego Cavilla z roli Supermana. Na razie informacja nie została ani potwierdzona, ani obalona, bo pojawiają się jedynie sprzeczne informacje, a sam zainteresowany, postanowił skomentować sprawę tajemniczym wideo na Instagramie. Podobno Warner Bros. na ewentualnego zastępcę aktora wybrało Michaela B. Jordana, znanego z serii „Creed” i hitu Marvel Studios „Black Panther”. My też postanowiliśmy popuścić wodze fantazji i stworzyliśmy sondę, której zapytaliśmy Was o idealnego aktora na miejsce Cavilla. Internetowy twórca znany jako BossLogic poszedł dalej i stworzył wizualizację, przedstawiającą Jordana w stroju Supermana. Jak gwiazdor prezentuje się jako Kal-El?

Michael B. Jordan jako Superman w grafice BossLogica

Ilustracje grafika cieszą się dużą popularnością. BossLogic nie zawiódł i tym razem, prezentując swoim fanom najnowsze dzieło. Trzeba przyznać, że Jordanowi do twarzy w kostiumie Supermana. 

To jednak nie wszystkie ostatnie prace BossLogica dotyczące postaci DC. Odniósł się również do plotek, według których Ben Affleck nie zagra już Batmana. Chęć do wcielenie się w Mrocznego Rycerza wyraził John Hamm. Twórca postanowił zaprezentować, jak aktor wyglądałby w roli Bruce'a Wayne'a. 

BossLogic poszedł też krok dalej i stworzył grafikę, przedstawiającą Rihannę w roli Poison Ivy. Co prawda bohaterka na razie nie została zapowiedziana w żadnym powstającym filmie DC, ale to tylko kwestia czasu, kiedy ponownie trafi na duży ekran. Piosenkarka prezentuje się w roli niebezpiecznej przestępczyni naprawdę dobrze. 

Czy grafiki niedługo wyjdą spoza sfery fanowskiej twórczości i trójka aktorów rzeczywiście dołączy do obsady filmów Warner Bros., dziejących się w DCEU? Na te informacje będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Batman Superman Rihanna Henry Cavill DC Universe BossLogic