03.10.2018 12:27

Jak będzie brzmiał tytuł nowego filmu o Deadpoolu dla dzieci?

W grudniu 2018 roku w kinach ma pojawić się film o Deadpoolu przeznaczony dla młodszych widzów. Po sieci krąży prawdopodobny tytuł tej tajemniczej produkcji. 

Jak będzie brzmiał tytuł nowego filmu o Deadpoolu dla dzieci?
foto: Ryan Reynolds/Twitter

W te święta Bożego Narodzenia Deadpool wyręczy świętego Mikołaja. W zasadzie wiele ich łączy. Noszą czerwone wdzianka, lubią sprawiać ludziom radość i odwiedzają nocą małe dzieci... W każdym razie studio Fox zapowiedziało, że w grudniu 2018 roku wygadany najemnik powróci w nowej produkcji. Twórcy postanowili zrobić prezent na święta również dzieciom i film z Deadpoolem w roli głównej będzie przeznaczony również dla młodszych widzów. Jaki tytuł będzie nosił?

Deadpool - nowy film w grudniu 2018 

Przedstawiciele Fox nie podali szczegółów. Wcielający się w tytułowego bohatera Ryan Reynolds, zapowiedział produkcję, umieszczając na swoim Twitterze kadr, przedstawiający Deadpoola w czapce Mikołaja. Najemnik czyta książkę do snu postaci, granej przez Freda Savage'a - prywatnie przyjaciela Reynoldsa. Fani nie wiedzieli jak interpretować zapowiedź. Czy powstanie ocenzurowana wersja „Deadpoola 2”, czy może całkiem nowa opowieść o Wilsonie. Zdjęcie wskazywało na tę drugą opcję, a najnowsze plotki, tylko podtrzymują te domysły. Jak podaje serwis Bloody Disgusting, po sieci krąży plotka dotycząca tytułu świątecznego filmu o Deadpoolu. Produkcja ma się nazywać „The Deadpool Before Christmas”, co jest odniesieniem do oryginalnego tytułu filmu „Miasteczko Halloween” („The Nightmare Before Christmas”). 

The Deadpool Before Christmas” - kiedy premiera?

Czym będzie dość ciekawie zatytułowana propozycja od studia Fox? Czy to tylko sprytna promocja okrojonej wersji „Deadpoola 2”, całkiem nowy film z tym antybohaterem, czy może zabawna świąteczna krótkometrażówka, niepozwalająca widzom zapomnieć o szalonej postaci z komiksów Marvela? W końcu w planach twórców jest powołanie do życia kolejnej części „Deadpoola”, tym razem ukazującej losy grupy X-Force. Dowiemy się 21 grudnia 2018 roku, kiedy „The Deadpool Before Christmas” wejdzie na ekrany kin. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Deadpool Marvel Ryan Reynolds