14.12.2016 10:10

Jak brzmią utwory z „Gwiezdnych wojen” i „Łotra 1” na metalowo?

„The Force Theme” oraz numer z trailera „Łotra 1” jeszcze nigdy nie brzmiały tak potężnie. Wszystko dzięki gitarzyście, który wziął się za ten repertuar.

Jak brzmią utwory z „Gwiezdnych wojen” i „Łotra 1” na metalowo?
foto: kadr z wideo

Szaleństwo z „Gwiezdnymi wojnami” nadal trwa. W sklepach jest mnóstwo gadżetów związanych z filmem i można dostać oczopląsu, gdy się patrzy na sklepowe półki pełne produktów z logo Star Wars czy podobiznami bohaterów tego obrazu.

Już 15 grudnia 2016 roku pojawi się „Łotr 1” i fani gwiezdnych opowieści już zacierają ręce. W oczekiwaniu na film osadzony w uniwersum „Star Wars” warto sięgnąć po covery utworów kompozycji z filmu. Dobrze już nam znany YouTuber 331Erock, który przerabia na metalowo wszystko co się da, tym razem wziął na warsztat „The Force Theme” oraz muzykę z drugiego trailera „Łotra 1” - utwór „The Machination”.

Posłuchajcie, jak brzmią te kompozycje w zupełnie innym wydaniu:

Wy też nie możecie się doczekać „Łotra 1”? Również Mike Shinoda z Linkin Park jest fanem „Gwiezdnych wojen” i stworzył własnego stormtroopera. Jeśli jednak nie jesteście aż tak kreatywni, by pokazać swoją miłość do filmu to zawsze można pomyśleć o ciekawym coverze Marszu imperialnego”. Jeżeli szukacie inspiracji to obejrzyjcie nagranie, w którym tę kompozycję odegrano m.in. na mieszadełku od kawy czy przez człowieka-orkiestrę.

Natomiast jeśli chodzi o 331Erock to zaprezentował on dotychczas utwór Davida Bowiego w cięższej aranżacji czy motyw z „Kapitana Ameryki” i kreskówki „X-Men” w metalowej wersji. Przerobił on również „Harder, Better, Faster, Stronger” Daft Punk dodając metalowego pazura tej kompozycji.

Jak oceniacie „The Force Theme” i utwór z „Łotra 1” w metalowej wersji?

Aleksandra Degórska
Tagi: Star Wars